czwartek, 1 czerwca, 2023
+

  Manifestacja „Stop terrorowi środowisk LGBT” w Rzeszowie!

  Polecamy

  Dominik Bąk
  Dominik Bąk
  Redaktor Dominik Bąk - Szef NEWSROOMu oraz działu Publicystyki KURIER RZESZOWSKI - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Niespełna setka aktywistów kojarzonych ze środowiskami narodowymi, takimi jak Młodzież Wszechpolska czy Konfederacji, manifestowali w sobotnie popołudnie na rzeszowskim rynku, przeciw, jak sami mówili, „terroryzmowi LGBT”.

  „Powodem dzisiejszej manifestacji była chęć wyrażenia sprzeciwu coraz większej agresji i terrorowi pochodzącego ze strony środowisk LGBT”  mówił dziś Marcin Kowalski, prezes struktur Młodzieży Wszechpolskiej na Podkarpaciu.

  W przesyłanym w piątek do naszej redakcji oświadczeniu, podpisanym przez Izabelę Pomykałę, rzecznika Młodzieży Wszechpolskiej w regionie, celem manifestacji było podkreślenie poniższych akcentów:

  „STOP terrorowi środowisk LGBT w naszym życiu społecznym, w debacie publicznej i na ulicach naszych miast. STOP bezkarności tęczowych chuliganów, którzy profanują święte symbole naszej wiary i tradycji narodowej. STOP przyzwoleniu na tęczową indoktrynacje naszych dzieci i zamachy na tradycyjny model małżeństwa i rodziny.
  STOP zastraszaniu i kneblowaniu ust przez tęczowych cenzorów w środowisku akademickim. STOP dyktowaniu tęczowych standardów w przestrzeni działalności gospodarczej i w miejscach pracy.”

  „Z całej Polski napływają przykłady terroryzowania ludzi przez środowisko LGBT, jednym z nich jest zmuszenie do odejścia prezesa radia Nowy Świat, który to ośmielił się nazwać mężczyznę mężczyzną” – mówili sobotniego popołudnia manifestanci na rzeszowskim rynku.


  „Wiemy, że jesteśmy w naszym kraju większością. Nie możemy więc pozwolić sobie na bierność w obliczu narastającego ucisku ze strony środowisk LGBT. Nasza bierność oznacza ich zwycięstwo, którym będzie zniszczenie ładu opartego na prawie naturalnym i zamach na naszą wolność. Najwyższy czas powiedzieć STOP, póki nie jest jeszcze na to za późno.” – dodawała Pomykała.

  Manifestacja przebiegła spokojnie, nie było żadnej kontrmanifestacji.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com