20,6 C
Rzeszów
niedziela, 26 czerwca, 2022
+

  W weekend zamknięcie ul. Lisa – Kuli w Rzeszowie. Będą objazdy autobusów!

  Polecamy

  Dominik Bąk
  Redaktor Dominik Bąk - Szef NEWSROOMu oraz działu Publicystyki KURIER RZESZOWSKI - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zaawansowane prace trwają od kilku tygodni przy remoncie ul. Lisa – Kuli w Rzeszowie. W najbliższą sobotę i niedzielę (22-23.08.), w określonych godzinach, ulica ta będzie całkowicie nieprzejezdna.

  Przez najbliższe dwa dni kierowcy muszą liczyć się z objazdami. Ulica zamknięta będzie w sobotę w godzinach od 6:00 do 24:00, w niedzielę 6:00 – 20:00. „Na odcinku od placu Śreniawitów do ronda przy hotelu Forum, będzie układana nawierzchnia, a następnie malowane oznakowania poziome.” – informuje Maciej Chłodnicki, Rzecznik Prasowy Prezydenta Rzeszowa. Dla kierowców samochodów osobowych wyznaczono objazdy:

  – jadąc od hotelu Rzeszów przez ulicę Mochnackiego, Langiewicz Unii Lubelskiej lub Zofii Chrzanowskiej do Dąbrowskiego,

  – jadąc od mostu zamkowego przez Hetmańską do Dąbrowskiego i dalej przez Langiewicza i Michnackiego na ul. Cieplińskiego,

  – jadąc od Dąbrowskiego przez Langiewicza i Mochnackiego lub przez Hetmańską w kierunku mostu Zamkowego.

  „Jeżeli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego od poniedziałku ruch na Lisa – Kuli będzie się odbywał normalnie.” – dodaje Chłodnicki.

  Autobusy MPK również zmienią trasę i pojadą objazdami, według schematu opublikowanego przez Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie:

  • w kierunku Dąbrowskiego: do przystanku Cieplińskiego park 02 bez zmian dalej Mochnackiego osiedle 02, Hoffmanowej, Unii Lubelskiej, Dąbrowskiego park 02 i dalej bez zmian.
  • w kierunku Hetmańskiej: do przystanku Cieplińskiego park 02 bez zmian dalej Mochnackiego osiedle 02, Hoffmanowej, Unii Lubelskiej, Hetmańska podzamcze 02 i dalej bez zmian.
  • w kierunku Kilara: do przystanku Cieplińskiego park 02 bez zmian dalej Mochnackiego osiedle 02, Hoffmanowej, Unii Lubelskiej, Kilara 02 i dalej bez zmian.
  • w kierunku powrotnym (Dąbrowskiego, Unii Lubelskiej, Hoffmanowej, Mochnackiego) autobusy wszystkich linii mają obowiązek zatrzymać się na przystanku Lisa – Kuli rondo 02 (zajęcie prawego pasa na Rondzie Pakosława, wjazd w zatokę możliwie najbliżej krawędzi peronu przystanku autobusowego) i dalej bez zmian.
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -