poniedziałek, 26 lutego, 2024
+

  Koronawirus w Rzeszowie i w pow. rzeszowskim! Sytuacja na 11.08.

  Polecamy

  Redakcja
  Redakcja
  Zespół Redakcyjny Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, Tvi
  - Reklama -

  Ministerstwo Zdrowia poinformowało o najnowszej sytuacji epidemiologicznej w kraju. Na Podkarpaciu odnotowano kolejne zakażenia, które w większości dotyczą mieszkańców Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego.

  Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna precyzuje zakażenia wobec 16 kolejnych osób. To jedna osoba z powiatu jarosławskiego (mężczyzna), 3 osoby z powiatu przemyskiego (kobiety), aż 8 osób z Rzeszowa (pięciu mężczyzn i trzy kobiety) oraz 4 osoby z powiatu rzeszowskiego (trzech mężczyzn i kobieta).

  W szpitalu w Łańcucie zmarł 79-letni mężczyzna.

  Sanepid poinformował także, że wyzdrowiało 34 osoby – 16 mieszkańców powiatu jarosławskiego, po 4 mieszkańców powiatu mieleckiego i przeworskiego, 3 osoby z powiatu niżańskiego, po 2 osoby z Rzeszowa i Przemyśla oraz po jednej osobie z powiatów łańcuckiego, ropczycko-sędziszowskiego i Tarnobrzega.

  Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 27 osób, 3655 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 552 osoby. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 112 osób.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com