niedziela, 25 lutego, 2024
+

  Raport COVID19 w regionie: 41 nowych zakażeń!

  Polecamy

  Redakcja
  Redakcja
  Zespół Redakcyjny Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, Tvi
  - Reklama -

  W całej Polsce 680 nowych potwierdzonych przypadków zakażeń, co stanowi rekord od początku epidemii w Polsce. Zmarło kolejne sześć osób.

  Na Podkarpaciu zdiagnozowano i potwierdzono 41 nowych zakażeń, które wykryto u: jednej osoby z powiatu dębickiego (kobieta), 8 osób z powiatu jarosławskiego (cztery kobiety, czterech mężczyzn), jednej osoby z powiatu lubaczowskiego (kobieta), jednej osoby z powiatu łańcuckiego (mężczyzna), 2 osób z powiatu mieleckiego (mężczyzna i kobieta), jednej osoby z powiatu niżańskiego (mężczyzna), 10 osób z powiatu przemyskiego (siedmiu mężczyzn i trzy kobiety), 6 osób z Przemyśla  (trzy kobiety, trzech mężczyzn), 5 osób z powiatu przeworskiego  (trzech mężczyzn i  dwie kobiety), 3 osób z  Rzeszowa  (dwóch mężczyzn i kobieta), 2 osób z powiatu stalowowolskiego (mężczyzna i kobieta), jednej osoby z powiatu strzyżowskiego (mężczyzna)

  Wyzdrowiało kolejne 11 osób – to 6 mieszkańców powiatu jarosławskiego, po jednej osobie z powiatów mieleckiego, przeworskiego, lubaczowskiego oraz z Przemyśla i Tarnobrzega.

  „W dniu dzisiejszym Ministerstwo Zdrowia uwzględnił 2 zgony, które podawaliśmy i wyjaśnialiśmy  w raporcie z dnia 21 lipca i 2 sierpnia.” – poinformował wojewódzki sanepid.

  Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 31 osób, 2315 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 453 osoby. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 101 osób.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com