niedziela, 25 lutego, 2024
+

  XV edycja Rockowej Nocy – zgłoszenia do 7 sierpnia

  Polecamy

  Redakcja
  Redakcja
  Zespół Redakcyjny Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, Tvi
  - Reklama -

  Już 5 września Rzeszów po raz kolejny zamieni się w podkarpacką stolicę rocka. Mocne brzmienia i rockowy klimat – gwarantowane!  

  Ogólnopolski Konkurs Zespołów Muzycznych Rockowa Noc na stałe wpisał się w kalendarz imprez muzycznych w Rzeszowie. To kolejna szansa dla młodych zespołów na dotarcie do szerszej publiczności i rozwój muzycznej kariery.Nagrodą w konkursie jest statuetka Nalepy, możliwość występu podczas kolejnej edycji Rockowej Nocy oraz godziny w profesjonalnym studiu nagraniowym. 

  Ważnym punktem Konkursu będzie koncert gwiazdy. Podczas dotychczasowych edycji występowali, m.in.: Oddział Zamknięty, IRA, COMA, TSA czy Luxtorpeda.

  Zgłoszenia do konkursu

  Aby wziąć udział w konkursie należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy oraz przesłać dwa utwory własnego autorstwa do 7 sierpnia 2020 pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@estrada.rzeszow.pl. Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie http://rockowanoc.pl/o-festiwalu/.

  Rywalizacja w konkursie toczy się przede wszystkim o statuetkę Nalepy, jednak nagrodą jest również możliwość występu podczas kolejnej edycji Rockowej Nocy, określona liczba godzin w profesjonalnym studiu nagraniowym oraz 3 tysiące złotych !

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com