5,1 C
Rzeszów
czwartek, 21 stycznia, 2021

Wojewódzki Dom Kultury zaprasza na wystawę inspirowaną zimowym pejzażem

W związku z zimową pogodą za oknem Wojewódzki Dom Kultury zaprasza do odwiedzenia nowej wystawy inspirowanej zimowym pejzażem, której autorem jest Piotr Gieroń. Od...
+

  Rekord zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu!

  Polecamy

  Dominik Bąk
  Redaktor Dominik Bąk - Szef NEWSROOMu oraz działu Publicystyki KURIER RZESZOWSKI - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Najnowsze dane o sytuacji epidemiologicznej podało niedawno Ministerstwo Zdrowia. W Polsce zakażonych zostało 614 osób, co stanowi niechlubny rekord od początku epidemii. Rekord zakażeń padł także w naszym regionie.

  Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna potwierdziła, w ciągu ostatniej doby, aż 45 nowych zakażeń koronawirusem u: 20 osób z powiatu jarosławskiego, w tym dziewięciu kobiet i jedenastu mężczyzn (hospitalizacja i izolacje), 8 osób z powiatu mieleckiego, w tym pięciu mężczyzn i trzech kobiety (izolacje), 7 osób z powiatu przemyskiego, w tym pięciu kobiet i dwóch mężczyzn (hospitalizacja i izolacje), 3 osób z Przemyśla, w tym dwóch kobiet i mężczyzny (hospitalizacje i izolacja), kobiety i mężczyzny z powiatu przeworskiego (izolacja), kobiety i mężczyzny z powiatu stalowowolskiego (izolacja), kobiety z powiatu dębickiego (izolacja), kobiety z powiatu łańcuckiego (hospitalizacja) oraz mężczyzny z Rzeszowa (izolacja).

  Wyzdrowiało kolejne 10 osób, to 8 mieszkańców powiatu jarosławskiego oraz po jednej osobie z powiatu przemyskiego i stalowowolskiego.

  Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 48 osób, 2085 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 358 osób. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 83 osoby.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -