4,7 C
Rzeszów
sobota, 27 lutego, 2021

Zagraj w Super Lidze na Orliku !

Do 8 marca 2021 r , trwają zapisy do Piłkarskiej Ligi Szóstek " Superli6a Rzeszów " . Rozgrywki będą rozgrywane w środowe wieczory...
+

  Rzeszowski sanepid wraz z policją będą patrolować miasto!

  Polecamy

  Dominik Bąk
  Redaktor Dominik Bąk - Szef NEWSROOMu oraz działu Publicystyki KURIER RZESZOWSKI - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Rzeszowie, przy współpracy z policjantami, w tym tygodniu rozpoczną kontrole sanitarne. Zawitają na dworce, do sklepów, restauracji, aptek, stacji benzynowych czy do autobusów.

  Epidemia rozkręca się na nowo? Takie można wysuwać wnioski bo rosnącej od kilkunastu dni ilości przypadków zakażenia koronawirusem. Pomimo, że zakażenia obejmują ogniska w zakładach pracy, szpitalach, czy uczestników wesel, rzeszowski sanepid, chcąc dmuchać na zimne, skieruje na rzeszowskie ulice swoich pracowników. Ich rolą będzie monitorowanie zasad przestrzegania zasad sanitarnych, czyli używanie zakrycia nosa i ust, umieszczenie i dystrybucja materiałów do dezynfekcji rąk, zachowanie odległości przynajmniej 1,5 metra.

  Inspektorom powiatowego sanepidu towarzyszyć będzie policja. Razem mogą podejmować decyzje od upomnienia, do ukarania mandatem czy decyzją administracyjną osób, które w rażący sposób nie przestrzegają zasad reżimu sanitarnego.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -