poniedziałek, 4 grudnia, 2023
+

  Konsultacje Społeczne w lipcu

  Polecamy

  Waldemar Ruszel
  Waldemar Ruszel
  Redaktor Waldemar Ruszel Szef do spraw kontaktów z organizacjami pozarządowymi Kurier Rzeszowski - portal, gazeta TVi
  - Reklama -

  W lipcu Instytut Kariery Przedsiębiorczości i Rozwoju w ramach swojej działalności społecznej kontynuuje dla mieszkańców naszego miasta konsultacje społeczne. Tematem przewodnim konsultacji w bieżącym miesiącu jest komunikacja miejska w Rzeszowie.

  Tematów do dyskusji jest wiele:
  – ceny biletów,
  – trasy przejazdowe,
  – zachowania kierowców oraz
  – dezinformacja w inteligentnym systemie transportowym.

  Bardzo ważnym aspektem jest zaproszenie do konsultacji społecznych Organizacji Pozarządowych, które działają w obszarach, poruszanych w danym miesiącu. W lipcu organizatorzy zaprosili Podkarpackie Stowarzyszenie Miłośników Komunikacji, które objęło Patronatem trwające Konsultacje.

  Miesiąc się kończy, ale do 31 lipca ciągle można nadsyłać swoje propozycje zmian oraz ulepszeń w obszarze komunikacji miejskiej, które później zostaną zebrane i opisane oraz przedstawione na konferencji prasowej Władzom Rzeszowa oraz Zarządowi Transportu Miejskiego.

  Propozycje można zgłaszać w dyskusjach pod tematami w wydarzeniu na Facebook lub poprzez formularz kontaktowy na stronie konsultacje.dlaciebie.in

  Do tej chwili Mieszkańcy Rzeszowa bardzo aktywnie zaangażowali się w tym temacie nadsyłając dużo wartościowych pomysłów. Zachęcamy naszych Czytelników do aktywności oraz do pomocy we wprowadzaniu pozytywnych zmian w naszym mieście.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com