5,3 C
Rzeszów
sobota, 27 lutego, 2021

Zagraj w Super Lidze na Orliku !

Do 8 marca 2021 r , trwają zapisy do Piłkarskiej Ligi Szóstek " Superli6a Rzeszów " . Rozgrywki będą rozgrywane w środowe wieczory...
+

  Ustawka kibiców na autostradzie A4! Bili się podkarpaccy kibice?

  Polecamy

  Dominik Bąk
  Redaktor Dominik Bąk - Szef NEWSROOMu oraz działu Publicystyki KURIER RZESZOWSKI - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Na autostradzie A4, pomiędzy Rzeszowem a Krakowem w miejscowości Brzesko (woj. małopolskie) doszło do ustawki kibiców, najprawdopodobniej podkarpackich klubów piłkarskich.

  Do sieci trafiło nagranie, w którym uchwycono ustawkę pseudokibice. Z naszych informacji wynika, że rejestracje pojazdów, z których wysiedli uczestnicy zajścia, odnoszą się do Podkarpacia.

  Internauci obserwujący zajście twierdzą, że bili się pseudokibice z podkarpackich klubów. Czy byli to kibice z Rzeszowa lub okolicznych miast, tego jeszcze nie wiemy. Zajście na środku autostrady bez wątpienia zdumiewa i bardzo źle rzutuje na wizerunek naszego regionu.

  “Skierowane zostały patrole policyjne z Krakowa. Kiedy dotarły na miejsce, nikogo tam nie było. Osoby biorące udział w zdarzeniu zdążyły się ulotnić. Musiało to trwać bardzo krótko. Sprawdzono cały rejon, nadal będziemy tropić po trasie” – powiedział naszej redakcji st. sierż. Mateusz Drwal z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -