sobota, 2 marca, 2024
+

  Sytuacja epidemiologiczna 25.07.

  Polecamy

  Redakcja
  Redakcja
  Zespół Redakcyjny Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, Tvi
  - Reklama -

  21 nowych zakażeń koronawirusem w regionie. Wyzdrowiało kolejne 14 osób – to podsumowanie ostatniej doby pod względem sytuacji epidemiologicznej.

  Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Rzeszowie poinformowała o szczegółach nowych zakażeń. Nowych 21 potwierdzonych przypadków to: 9 osób z powiatu jarosławskiego, w tym 4 kobiety i 5 mężczyzn (izolacje), 5 osób z powiatu przeworskiego w tym 3 kobiety i dwóch mężczyzn (izolacje), kobieta i mężczyzna z Przemyśla (hospitalizacja i izolacja), dwie kobiety z powiatu przemyskiego (hospitalizacje), kobieta z powiatu leżajskiego (izolacja), mężczyzna z powiatu ropczycko-sędziszowskiego (izolacja) oraz kobieta z powiatu sanockiego (izolacja).

  14 osób które wyzdrowiało to 8 mieszkańców powiatu jarosławskiego, 2 osoby z powiatu przemyskiego, oraz po jednej osobie z powiatów stalowowolskiego, łańcuckiego oraz z Rzeszowa i Przemyśla.

  Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 41 osób, 2382 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 336 osób. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 89 osób.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com