sobota, 2 marca, 2024
+

  Finałowa środa w Extralidze Rzeszów

  Polecamy

  - Reklama -

  Już dzisiaj tj. 22 lipca 2020 r., na boguchwalskim orliku, zostanie rozegrana runda finałowa piłkarskich rozgrywek szóstek „Pucharu Extraliga Rzeszów Wiosna 2020”. Początek pierwszego meczu półfinałowego zaplanowana na godz. 18.40 , natomiast mecz finałowy rozpocznie się o godz. 21.00.

  Po emocjach związanych z grami w rundzie grupowej oraz 1 i 2 rundy pary półfinałowe wyglądają następująco: Tęcza Rzeszów zagra z Kormedem Lubaczów, natomiast drugi pojedynek to bój Polonii Rzeszów z DRUK Pingwinek Rzeszów. Dla tych, którzy nie będą mogli przybyć na boguchwalski obiekt, aby na żywo śledzić zmagania finałowe, organizatorzy przygotowali relację video live, która odbędzie się na fanpagu: http://www.facebook.com/ExtraligaRzeszow oraz na youtube: https://www.youtube.com/channel/UCvCzYoo9nt4eNKnQDL6XnUA .

  Przed ostatnimi rozstrzygnięciami o komentarz poprosiliśmy koordynatora rzeszowskich rozgrywek Extraliga.pl Daniela Moskala:

  „Zapraszam wszystkich serdecznie na przeżywanie emocji na żywo czy to na obiekcie, czy przed monitorami. W zmaganiach pucharowych na wiosnę wzięło udział 18 drużyn a teraz została najlepsza czwórka, za faworyta „papierowego” uważam Polonię Rzeszów, która ma w kadrze same „głośne” nazwiska, nie tylko z dawnych trawiastych lat tych zawodników . Na pewno jednak ostatniego słowa nie powiedziała mistrzowska Tęcza oraz Kormed, jedna z tych drużyn na pewno zagra w finale. Pingwinek jest niby czarnym koniem i każdy ich wynik na pudle będzie miłą niespodzianką dla tej drużyny.”

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com