-0 C
Rzeszów
wtorek, 26 stycznia, 2021

Wkrótce w Siemaszkowej nowy spektakl ,,Granica”

W Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie trwają intensywne próby do „Granicy” w reżyserii Katarzyny Szyngiery. Premiera spektaklu jest planowana na 27 lutego. Nowy...
+

  Dwie kobiety z Rzeszowa z koronawirusem! 17 przypadków na Podkarpaciu!

  Polecamy

  Dominik Bąk
  Redaktor Dominik Bąk - Szef NEWSROOMu oraz działu Publicystyki KURIER RZESZOWSKI - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Ministerstwo Zdrowia w swoim codziennym raporcie poinformowało o 17 nowych zakażeniach koronawirusem na Podkarpaciu. Wśród nich są dwie kobiety z Rzeszowa i mieszkaniec powiatu rzeszowskiego.

  17 nowych potwierdzonych przypadków to: 8 osób z powiatu jarosławskiego, w tym pięć kobiet i trzech mężczyzn (hospitalizacja i izolacje), 2 osoby – kobieta i mężczyzna z powiatu przemyskiego (hospitalizacja i izolacja), 2 osoby z Przemyśla – kobieta i mężczyzna (hospitalizacja i izolacja), 2 kobiety z Rzeszowa (hospitalizacja i izolacja), mężczyzna z powiatu przeworskiego (izolacja), mężczyzna z powiatu rzeszowskiego (hospitalizacja) oraz mężczyzna z Tarnobrzega (izolacja).

  Wyzdrowiało kolejne 21 osób – 9 mieszkańców powiatu jarosławskiego, 5 osób z powiatu przemyskiego, 4 osoby z powiatu przeworskiego, 2 osoby z powiatu stalowowolskiego oraz jedna osoba z Przemyśla.

  Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 8 osób, 1918 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 345 osób. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 93 osoby.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -