piątek, 1 marca, 2024
+

  Sytuacja epidemiologiczna 21.07.

  Polecamy

  Redakcja
  Redakcja
  Zespół Redakcyjny Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, Tvi
  - Reklama -

  Codziennie informujemy Was o sytuacji epidemiologicznej na Podkarpaciu, w związku z pandemią koronawirusa.

  Ostatniej doby w regionie odnotowano osiem nowych zakażeń, wobec 4 osób z powiatu lubaczowskiego – 2 mężczyzn i 2 kobiet (izolacja), 2 osób z powiatu jarosławskiego – mężczyzna i kobieta ( izolacja) oraz 2 osób z powiatu stalowowolskiego – 2 mężczyzn (hospitalizacja).

  „Z przykrością informujemy, że dnia 18 lipca 2020 r. zmarł pacjent w szpitalu w Łańcucie (mieszkaniec m. Rzeszowa). Bezpośrednia przyczyną zgonu nie był COVID-19. Ponieważ zgon dotyczył przypadku osoby hospitalizowanej z wynikiem dodatnim w kierunku Sars-Cov-2 wykazujemy go w naszej statystyce. Z wyżej wymienionej przyczyny zgon nie jest wykazywany przez Ministerstwo Zdrowia.” – poinformowała dziś Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna.

  Wyzdrowiało kolejne 19 osób – to 8 mieszkańców powiatu jarosławskiego, 5 mieszkańców powiatu przemyskiego, 4 osoby z Przemyśla oraz po jednej osobie z powiatu łańcuckiego i przeworskiego.

  Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 6 osób, 1896 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 347 osób. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 95 osób.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com