24,5 C
Rzeszów
czwartek, 29 lipca, 2021
+

  Zderzenie osobówki z tirem w Babicy! Spore szczęście młodego kierowcy!

  Polecamy

  Dominik Bąk
  Redaktor Dominik Bąk - Szef NEWSROOMu oraz działu Publicystyki KURIER RZESZOWSKI - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  O dużym szczęściu może mówić 21-letni kierowca peugeota, który skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa i wjechał prosto pod tira. Na szczęście skończyło się tylko na rozbiciu osobowego peugeota i uszkodzeniu samochodu ciężarowego. Nikt nie odniósł obrażeń.

  Do zdarzenia doszło dzisiaj w Babicy, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 19 z drogą wojewódzką nr 988. Tuż po godz. 9, dyżurny strzyżowskiej policji został powiadomiony o zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką. Kiedy na miejscu pojawili się policjanci, okazało się, że kierowca peugeota 307, jadący drogą krajową nr 19, skręcając w lewo, w drogę wojewódzką nr 988, nie ustąpił pierwszeństwa ciągnikowi siodłowemu z naczepą. 

  Na skutek kolizji żadne z aut nie nadawało się do dalszej jazdy. W peugeocie rozbity został przód, łącznie z silnikiem. Z kolei w ciężarowym volvo zniszczone zostały przedni zderzak i reflektor. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń – mieszkaniec powiatu strzyżowskiego kierujący peugeotem i pasażer wyszli ze zdarzenia bez szwanku. 

  Sprawca kolizji, kierowca samochodu osobowego, został ukarany mandatem. Obaj kierowcy byli trzeźwi. 

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -