środa, 21 lutego, 2024
+

  Sytuacja epidemiologiczna 16.07.

  Polecamy

  Redakcja
  Redakcja
  Zespół Redakcyjny Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, Tvi
  - Reklama -

  Po względnym spokoju na Podkarpaciu we wtorek i w środę, dzisiejszy dzień przynosi nam już kilka razy więcej nowych zakażeń koronawirusem.

  W ciągu ostatnich 24 godzin w regionie potwierdzono 36 nowych zakażeń wirusem Sars CoV2. Nowe przypadki zdiagnozowano u: 22 osób z powiatu jarosławskiego – 13 kobiet i 9 mężczyzn (wszyscy w izolacji), 4 osób z powiatu przeworskiego – 3 kobiet i mężczyzny (wszyscy w izolacji), 4 osób z Tarnobrzega – 3 kobiet i mężczyzny (wszyscy z izolacji), 2 mieszkanek z powiatu tarnobrzeskiego (hospitalizacja), mieszkanki z powiatu przemyskiego, mieszkańca powiatu mieleckiego, mieszkanka powiatu kolbuszowskiego oraz mieszkańca Rzeszowa.

  Na Podkarpaciu wyzdrowiało kolejne 14 osób – to 12 osób z powiatu jarosławskiego oraz po jednej osobie z powiatu przemyskiego i strzyżowskiego.

  Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 19 osób, 2028 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 347 osób. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 98 osób.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com