środa, 21 lutego, 2024
+

  Kolejna tragedia w Rzeszowie! Nie żyje młody mężczyzna!

  Polecamy

  Redakcja
  Redakcja
  Zespół Redakcyjny Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, Tvi
  - Reklama -

  Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku, który w piątkowy wczesny poranek, wydarzył się w wieżowcu przy ul. Hetmańskiej.

  Tuż po godzinie 5:00 rzeszowska policja została poinformowana o śmierci młodego mężczyzny, który spadł z 16 pietra wieżowca na osiedlu „Bulwary Park” przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. „Zgłaszający zdarzenie alarmował policję, że na dachu jednego z lokali przy wieżowcu Bulwary Park, na wysokości pierwszego piętra, leży człowiek.” – mówi nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

  Przybyłe na miejsce służby ratunkowe ujawniły ciało młodego, dwudziestoletniego, mężczyzny – „mężczyzna wypadł z wysokości 16. piętra, prawdopodobnie z pomieszczenia wspólnego, na pewno nie z mieszkania” – mówi nadkom. Szeląg.

  Rzecznik rzeszowskiej policji dodaje, że „z przeprowadzonych dotychczas oględzin miejsca zdarzenia nie wynika, by do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie”. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com