-12,1 C
Rzeszów
poniedziałek, 18 stycznia, 2021

WiM Biblioteka w Rzeszowie zaprasza na wystawę ,,Legenda o Baczyńskim”

Z okazji 100. rocznicy urodzin Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie organizuje wystawę „Legenda o Baczyńskim”. Ekspozycję można zwiedzać do 30 stycznia 2021 r. w WiMBP...
+

  27 zakażeń, 9 osób wyzdrowiało – sytuacja epidemiologiczna 08.07.

  Polecamy

  Dominik Bąk
  Redaktor Dominik Bąk - Szef NEWSROOMu oraz działu Publicystyki KURIER RZESZOWSKI - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna przekazała właśnie najnowsze informacje o sytuacji epidemiologicznej na Podkarpaciu.

  Ostatniej doby odnotowano 27 nowych przypadków zakażenia koronawirusem u 15 osób z powiatu jarosławskiego, w tym sześciu kobiet i dziewięciu mężczyzn (izolacje), 4 osób z Przemyśla, w tym u trzech mężczyzn i kobiety (hospitalizacja i izolacje), 2 mężczyzn z powiatu przemyskiego (izolacje), 3 osób z powiatu przeworskiego – kobiety i dwóch mężczyzn (izolacje), 2 osób kobiety i mężczyzny z powiatu łańcuckiego (hospitalizacja) oraz mężczyzny z powiatu mieleckiego (izolacja).

  Wirusa pokonało kolejne 9 osób, w tym 4 osoby z powiatu jarosławskiego, 2 osoby z Rzeszowa, 2 osoby z powiatu sanockiego i mieszkanka powiatu stalowowolskiego.

  Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 5 osób, 2199 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 229 osób. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 94 osoby.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -