1,4 C
Rzeszów
piątek, 5 marca, 2021

Dzień Kobiet w kinie lub teatrze

Już 8 marca Dzień Kobiet, z tej okazji kino Zorza i Teatr im. Wandy Siemaszkowej, zaplanowały wyjątkowe wydarzenia dla pań. W kinie Zorza o...
+

  Topiący się wczoraj mężczyzna na rzeszowskiej Żwirowni nie żyje!

  Polecamy

  Dominik Bąk
  Redaktor Dominik Bąk - Szef NEWSROOMu oraz działu Publicystyki KURIER RZESZOWSKI - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Niestety nie udało się uratować życia mężczyzny, który wraz ze swoim kolegą, topili sie wczorajszego popołudnia na rzeszowskim kąpielisku Żwirownia przy ul. Kwiatkowskiego.

  Wczorajszego popołudnia, po godzinie 18:00, jako pierwsi informowaliśmy o topiących się mężczyznach na rzeszowskiej Żwirowni. Tonących mężczyzn zauważyli świadkowie, pierwszego z mężczyzn wydobyli na brzeg szybko, drugi zaś pod woda przebywał około 3-4 min., także został wydostany na brzeg przez świadków.
  Przybyłe na miejsce służby ratownicze prowadziły intensywne działania i udało się przywrócić nieprzytomnemu mężczyźnie czynności życiowe, trafił do szpitala. Dzisiejszy poranek przyniósł informacje o jego śmierci. Poszkodowanymi mężczyznami okazali młodzi obywatele Indii, w wieku 21 i 25 lat. Śmierć poniósł straszy z nich. Drugiemu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

  Okoliczności zdarzenia bada już rzeszowska prokuratura, która w ramach czynności zabezpieczyła ciało zmarłego do badań sekcyjnych.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -