środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Zaginął mieszkaniec gm. Trzebownisko!

  Polecamy

  Redakcja
  Redakcja
  Zespół Redakcyjny Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, Tvi
  - Reklama -

  Policjanci z komisariatu w Trzebownisku poszukują zaginionego Dariusza Miłka, 53-letniego mieszkańca Nowej Wsi. Zaginiony Dariusz Miłek, w sobotę 27 czerwca br. około godz. 15 wyszedł z domu.

  Ostatni raz widziany był tego samego dnia około godz. 19 w rejonie kładki dla pieszych nad Wisłokiem w miejscowości Terliczka. Do tej pory nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. W niedzielę 28 czerwca, w miejscu gdzie był widziany po raz ostatni, znaleziono jego rower oraz plecak z jego rzeczami – dowodem osobistym, kartą bankomatową oraz telefonem komórkowym. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu mężczyzny są proszone o kontakt z Policją.

  Rysopis zaginionego:
  wiek z wyglądu około 60 lat, wzrost około 175-180 cm, tęga budowa ciała, włosy siwe, krótkie, nos duży (deformacja po złamaniu w przeszłości), uszy normalne, uzębienie niepełne -braki w górnej szczęce.

  Ubiór:
  Mężczyzna ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem, czerwone spodenki i granatowe buty sportowe.

  Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mają informacje mogące przyczynić się do jego odnalezienia, proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Komisariatu Policji w Trzebownisku z/s w Nowej Wsi – Nowa Wieś 387, tel. 17 858 3700 albo dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie tel. 17 858 33 10 lub 112.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com