6,5 C
Rzeszów
czwartek, 21 stycznia, 2021

Rusza Rzeszów Carpathia Festiwal 2021. Jacek Cygan gościem honorowym

Rozpoczyna się XVII edycja Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Rzeszów Carpathia Festival”. Wykonawcy autorskich piosenek z całego świata mają szansę zdobyć zaproszenie na wielki finał 20-22...
+

  Wakacje rozpoczęte. Rzeszowscy policjanci jadą pomagać w Bieszczadach

  Polecamy

  Dominik Bąk
  Redaktor Dominik Bąk - Szef NEWSROOMu oraz działu Publicystyki KURIER RZESZOWSKI - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wystartował sezon wakacyjny. W ostatnią środę funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie rozpoczęli służbę w Bieszczadach.

  Sezon wakacyjny potrwa dwa miesiące. Z racji licznych ogólnoświatowych obostrzeń, Polacy zapowiadają, że wybiorą wakacje w kraju. Dlatego wszystkie kurorty odpoczynkowe w kraju zostają wzmacniane przez kolejne patrole policji.
  Przez najbliższe dwa miesiące dziewięciu funkcjonariuszy Oddziału Prewencji Policji z Rzeszowa rozpoczęło pracę w Posterunku Policji w Polańczyku. Policjanci zadbają o bezpieczeństwo wszystkich osób wypoczywających w regionie.

  Rzeszowscy policjanci będą pomagać swoim kolegom z Komendy Powiatowej Policji w Lesku przy zapewnianiu bezpieczeństwa mieszkańcom i turystom odwiedzającym, podczas trwających wakacji, powiat leski. Dodatkowo policyjni stermotorzyści będą również pełnić służbę na wodach Jeziora Solińskiego.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -