poniedziałek, 4 marca, 2024
+

  #GaszynChallenge: dziś pompowali pracownicy Urzędu Marszałkowskiego

  Polecamy

  Redakcja
  Redakcja
  Zespół Redakcyjny Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, Tvi
  - Reklama -

  Na placu przed budynkiem zameldowała się nas niemal setka pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego, którzy pompowali dla chorego Pawła z Mielca.

  Pracownicy Urzędu zostali mianowani przez Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli. Jak piszą uczestnicy akcji na swoim fanpage na Facebooku „z przymrużeniem oka rzuciliśmy wyznanie naszym mięśniom, by już całkiem serio zebrać środki na pomoc w walce z chorobą Pawłowi Szkutnickiemu z Mielca.

  Paweł Szkutnicki, od 20 lat walczy z ciężką chorobą rdzenia kręgowego, jedyną szansą na polepszenie stanu zdrowia Pawła jest kosztowna specjalistyczna rehabilitacja. W tej chwili Paweł wykorzystuje godziny rehabilitacji oddechowej przyznane w ramach opieki długoterminowej. Lekarze zalecają większa ilość godzin rehabilitacji w celu stymulacji mięśni, zapobiegania przykurczom i profilaktyki przeciwodleżynowej. Paweł wymaga specjalistycznej rehabilitacji neurologiczno-oddechowej w profesjonalnym ośrodku do tego przeznaczonym. Roczny koszt turnusów rehabilitacyjnych w takim ośrodku to 30.000 zł.

  Wesprzyj Pawła: https://www.uratujecie.pl/potrzebujacy/Pawel

  Urząd Marszałkowski do akcji mianował East Poland House, Port Lotniczy „Rzeszów – Jasionka”, a z okazji Dnia Dziennikarza Sportowego TVP Sport, TVP3 Rzeszów – redakcja sportowa oraz Polskie Radio Rzeszów – redakcja sportowa

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com