0,3 C
Rzeszów
poniedziałek, 25 stycznia, 2021

Wkrótce w Siemaszkowej nowy spektakl ,,Granica”

W Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie trwają intensywne próby do „Granicy” w reżyserii Katarzyny Szyngiery. Premiera spektaklu jest planowana na 27 lutego. Nowy...
+

  PKW: wysoka frekwencja. W Rzeszowie ponad 50%!

  Polecamy

  Dominik Bąk
  Redaktor Dominik Bąk - Szef NEWSROOMu oraz działu Publicystyki KURIER RZESZOWSKI - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Państwowa Komisja Wyborcza poinformowała na popołudniowej konferencji prasowej, że według stanu na godzinę 17:00 frekwencja wyborcza w Polsce wyniosła 47,89%.

  Na Podkarpaciu zagłosowało już 49,19% wyborców. Najwięcej wyborców poszło do urn w powiecie ropczycko – sędziszowskim 53,52%, najmniej w powiecie bieszczadzkim 43,72%. W miastach na prawach powiatu najwięcej wyborców poszło w Rzeszowie, najmniej w Przemyślu 46,44%. Pod względem gmin prowadzi ciągle Cisna, gdzie do urn poszło już 61,76%.

  W Rzeszowie frekwencja wg stanu na 17:00 wyniosła 52,44% przewodzi. Największą wartość w stolicy Podkarpacia odnotowano w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 51 w Szkole Podstawowej nr 24, przy ul. Czajkowskiego 11.

  Sama cisza wyborcza w naszym regionie przebiega spokojnie. Policja odnotowała tylko kilka przypadków jej łamania. Wybory potrwają do 21:00, wtedy poznamy też pierwsze sondażowe wyniki głosowania.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -