czwartek, 29 lutego, 2024
+

  Południe Podkarpacia. Błyskawiczne powodzie i zalania w wielu miejscach!

  Polecamy

  Redakcja
  Redakcja
  Zespół Redakcyjny Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, Tvi
  - Reklama -

  Od godziny 18:00 trwa walka z usuwaniem skutków powodzi błyskawicznych i podtopień występujących na terenie powiatów jasielskiego, krośnieńskiego i przemyskiego.

  fot. Sołectwo Bączal Dolny (facebook)
  fot. Sołectwo Bączal Dolny (facebook)

  Zgodnie z prognozami meteorologów spełnił się kolejny czarny scenariusz dla Podkarpacia. Południowa część regionu została zalana. Najgorsza sytuacja panuje obecnie na północ od miejscowości na linii Kołaczyce – Jasło – Krosno. Zagrożone są południowe tereny od Dynowa, gdzie przemieszcza się silna komórka opadowa. Opady idą na wschód.

  Ogromna skala tragedii w Jaśle i Krośnie

  🚒❗⚡🌦️☔❗Ogromna skala tragedii w Jaśle i Krośnie (i ich okolicach).Policja "zamknęła" Jasło, nie można do niego wjechać. Woda zalewa Krosno. Na miejsce jadą straże z całego regionu.<< 🔷🔻🔔🔻🔷 𝗢𝗯𝘀𝗲𝗿𝘄𝘂𝗷 ➡ Kurier Rzeszowski – portal, gazeta, TVi >>- filmy Jacka – czytelnika, w filmie padają emocjonalne słowa przekleństw 🆘⭕Więcej: https://kurierrzeszowski.pl/2020/06/27/poludnie-podkarpacia-blyskawiczne-powodzie-i-zalania-w-wielu-miejscach/

  Opublikowany przez Kurier Rzeszowski – portal, gazeta, TVi Sobota, 27 czerwca 2020
  Sytuacja w Jaśle i Krośnie
  Zalana Gmina Skołyszyn

  🚒❗🌧🌩⚡❗❗❗ Dramtyczny film udostępnił Pan @Bogusław Kręcisz – Wójt Gminy Skołyszyn. Zalana droga krajowa 28 oraz Urząd Gminy. Woda zalewa domy i kolejne ulice@https://www.facebook.com/krebog<< 🔷🔻🔔🔻🔷 𝗢𝗯𝘀𝗲𝗿𝘄𝘂𝗷 ➡ Kurier Rzeszowski – portal, gazeta, TVi >>

  Opublikowany przez Kurier Rzeszowski – portal, gazeta, TVi Sobota, 27 czerwca 2020
  fot. Artur

  Na miejsce kierowane są liczne siły i środki z terenu zachodniej części Podkarpacia, a także jednostki odbywające przerwę. Jasło zostało „zamknięte” przez policję. Na południe regionu jada kompanie powodziowe m.in. z Kolbuszowej, Dębicy, Strzyżowa, Ropczyc.

  fot. Kamil

  Rządowe Centrum Bezpieczeństwa rozesłało do sporej części mieszkańców Podkarpacia alerty sms, przed lokalnymi wezbraniami rzek i potoków.

  fot. Artur
  fot. Sołectwo Bączal Dolny (facebook)
  fot. czytelnik
  fot. czytelnik

  Wkrótce więcej informacji.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com