środa, 21 lutego, 2024
+

  #GaszynChallenge policjantów Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie [FILM]

  Polecamy

  Redakcja
  Redakcja
  Zespół Redakcyjny Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, Tvi
  - Reklama -

  Komenda Miejska Policji w Rzeszowie jest kolejną jednostką, która przystąpiła do akcji #GASZYNCHALLENGE. Rzeszowscy policjanci zostali nominowani przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie i Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego. Funkcjonariusze tej jednostki policji podjęli wyzwanie i przyłączyli się do akcji, wspierającej chorego Wojtusia i dzieci potrzebujące pomocy. Wcześniej w akcję włączyli się policjanci z komisariatu w Dynowie.

  #GaszynChallenge to akcja zainicjowana przez strażaków ochotników z Gaszyna w Łódzkiem, która swoim zasięgiem objęła cały kraj. Zaczęło się od pomagania Wojtusiowi – chłopcu choremu na ciężką postać rdzeniowego zaniku mięśni. Teraz, gdy na koncie chłopca jest już pełna kwota, warto wspierać też inne dzieci, które mierzą się z tą ciężką chorobą.

  Wyzwanie polegało na zrobieniu 10 pompek i wpłaceniu pieniędzy na rzecz chorych dzieci. Do akcji przyłączyli się również ci, którzy nie wykonując ćwiczenia wsparli charytatywny cel.

  Rzeszowscy policjanci nominowali Komendę Powiatową Policji w Jarosławiu, Wojewódzką Stację Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie i Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela w Rzeszowie.

  (Podkarpacka Policja)

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com