środa, 21 lutego, 2024
+

  Trzy osoby zmarły, 13 nowych zakażeń na Podkarpaciu!

  Polecamy

  Redakcja
  Redakcja
  Zespół Redakcyjny Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, Tvi
  - Reklama -

  Kolejna doba nie napiewa optymizmem. W ciągu ostatniej doby zmarły trzy kolejne osoby, odnotowano 13 nowych zakażeń.

  Ciągle przybywa chorych, zakażonych koronawirusem, na Podkarpaciu. Ostatniej doby odnotowano 13 nowych zakażeń wobec kobiety w sile wieku z miasta Rzeszowa (hospitalizacja), mężczyzny w sile wieku z powiatu przemyskiego (izolacja), starszej kobiety z powiatu lubaczowskiego (izolacja), 6 osób z powiatu jarosławskiego – w tym 3 starszych mężczyzn (hospitalizowani) oraz mężczyzny i kobiety w sile wieku oraz starszej kobieta – w izolacji, 4 osób z powiatu przeworskiego (dwóch kobiet i mężczyzny w sile wieku oraz starszego mężczyzny – dwie hospitalizacje i dwie izolacje).

  Niestety Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna informuje także o trzech zgonach. W szpitalu w Łańcucie zmarł 73 – letni mężczyzna i 87 – letnia kobieta, a w szpitalu w Jarosławiu zmarł 87 – letni mężczyzna.

  Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 28 osób, 2 705 poddanych jest kwarantannie, a w izolacji domowej przebywa 70 osób. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 69 osób.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com