wtorek, 27 lutego, 2024
+

  W Mielcu na Wisłoce trwają poszukiwania mężczyzny! [AKTUALIZACJA]

  Polecamy

  Redakcja
  Redakcja
  Zespół Redakcyjny Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, Tvi
  - Reklama -

  Kilkunastu strażaków i nurkowie poszukują młodego mężczyzny, który zaginął przed godziną 15:00 pod taflą wody w rejonie ulicy Rzecznej w Mielcu. Na miejscu trwają poszukiwania przy udziale płetwonurków.

  Jak poinformował naszą redakcję st. asp. Tomasz Witek ze Stanowiska Kierowania Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu zgłoszenie wpłynęło dokładnie o 14:54. W akcji ratowniczej (poszukiwawczej) udział bierze dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej i dwa zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej. Na miejscu są także nurkowie z grupy poszukiwawczej z Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu oraz z Rzeszowa. Starszy aspirant Tomasz Witek zaznacza, że „do tej chwili nie natrafiono na ślad osoby poszukiwanej.”

  Poszukiwaną osobą jest mężczyzna w wieku około 30 lat. Dominika Kopeć z Komendy Wojewódzkiej policji w Rzeszowie informuje nas, że „według wstępnych ustaleń policji mężczyzna, według relacji świadków, nagle zniknął pod taflą wody”. Teren został zabezpieczony przez policję.

  Aktualizacja niedziela 10:20: poszukiwania mężczyzny przerwano wczoraj wieczorem. Strażacy i policja przeszukały ponad 8 kilometrów rzeki. Nie natrafiono na ślad poszukiwanego mężczyzny. Dziś poszukiwania mają zostać wznowione.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com