poniedziałek, 4 marca, 2024
+

  Poraż gm. Zagórz. Potrącenie dwóch dziewczynek – jedna z nich nie żyje! [AKTUALIZACJA]

  Polecamy

  Redakcja
  Redakcja
  Zespół Redakcyjny Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, Tvi
  - Reklama -

  Przed godziną 22:00 w miejscowości Poraż w gminie Zagórz w powiecie sanockim, na ul. Karpackiej, doszło do potrącenia dwóch dziewczynek. Sprawca uciekł z miejsca wypadku!

  Jak wynika z naszych ustaleń jedna z dziewczynek w stanie ciężkim trafiła do szpitala, druga po ponad półgodzinnej reanimacji zmarła. Sprawca wypadku pierwotnie uciekł. Do jego poszukiwania zaangażowane były liczne siły policji oraz strażaków OSP. Kwadrans po 22:00 sprawcę zatrzymano.

  Rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie podkom. Dominika Kopeć przekazała nam, że „zgłoszenie wpłynęło o godzinie 21:20, trwa akcja ratownicza”.

  Aktualizacja niedziela 9:50:  asp. szt.  Anna Oleniacz – rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Sanoku przesłała nam komunikat, że „kierujący samochodem osobowym był 40 letni mieszkaniec powiatu leskiego. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że sprawca zdarzenia porzucił samochód na miejscu zdarzenia i oddalił się w kierunku lasu. Do poszukiwania kierowcy zaangażowano około 20 policjantów, w tym przewodnika z psem tropiącym.”.

  Oficer prasowy KPP w Sanoku asp. szt.  Anna Oleniacz zaznacza także, że „pomocy w zatrzymaniu sprawcy wypadku przyczynili się okoliczni mieszkańcy i strażacy OSP. Mężczyzna nie poddał się badaniu na stan trzeźwości jak i również nie przyznaje się do winy. Twierdzi, że samochodem kierowała inna osoba.” Mężczyzna najbliższe 48h spędzi w policyjnej izbie zatrzymań. Badanie sprawy rozpoczęła się prokuratura.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com