wtorek, 27 lutego, 2024
+

  W niedzielę na Podkarpaciu także Władysław Kosiniak – Kamysz

  Polecamy

  Redakcja
  Redakcja
  Zespół Redakcyjny Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, Tvi
  - Reklama -

  Sztab wyborczy PSL poinformował w sobotę, że w niedzielę Podkarpacie odwiedzi Władysław Kosiniak – Kamysz, kandydat tego ugrupowania na Prezydenta.

  Kampanijna niedziela szykuje się dla mieszkańców Podkarpacia. W godzinach popołudniowych w Dębicy i w Rzeszowie przebywać będzie Szymon Hołownia, a od godzin przedpołudniowych swoją aktywność polityczną w regionie zaznaczy Władysław Kosiniak – Kamysz.

  Kandydat Polskiego Stronnictwa Ludowego na Prezydenta Polski o godzinie 11:00 na cmentarzu komunalnym w Mielcu przy ul. Królowej Jadwigi złoży wiązankę kwiatów na grobie swojego kolegi Leszka Deptuły posła na Sejm, który zginął w katastrofie smoleńskiej. Na godzinę 11:30 zaplanowano briefing prasowy na mieleckim Rynku z udziałem starosty
  mieleckiego i zaproszonych gości.

  Po godzinie 12:00 Kosiniak – Kamysz złoży kwiaty przed tablicą upamiętniającą strajki chłopskie
  w Dąbrówce Osuchowskiej pod Mielcem. Kilkadziesiąt minut później zje obiad z wielopokoleniową rodziną ludową Eugeniusza Treli w miejscowości Kawęczyn.

  Po godzinie 13:00 Władysław Kosiniak–Kamysz w Dulczy Wielkiej – Lawendowym Polu (w gm. Radomyśl Wielki) spotka się z samorządowcami, przedsiębiorcami i rolnikami. To tutaj zaplanowano dłuższe przemówienie.

  Na Podkarpaciu prezes PSL odwiedzi także miejscowość Orliska w gminie Gorzyce w powiecie tarnobrzeskim, gdzie w tamtejszym Domku Myśliwskim spotka się z mieszkańcami.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com