7 C
Rzeszów
poniedziałek, 20 września, 2021
spot_img
+

  Pluszaki na Dzień Dziecka dla podopiecznych Hospicjum dla Dzieci

  Polecamy

  Dominik Bąk
  Redaktor Dominik Bąk - Szef NEWSROOMu oraz działu Publicystyki KURIER RZESZOWSKI - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Były mega pozytywne emocje, dużo uśmiechu i radości. Goszczący wczoraj w Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie podkarpaccy terytorialsi sprawili, że Dzień Dziecka dla wszystkich podopiecznych hospicjum, był fantastyczny.

  Trzy worki pełne pluszaków przekazali żołnierze 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej podopiecznym Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. W tę akcję zaangażowali się żołnierze z rzeszowskiego, niżańskiego, dębickiego jarosławskiego i sanockiego batalionu. 

  “Żołnierze, którymi od niespełna dwóch lat mam przyjemność dowodzić, to w zdecydowanej większości ludzie o wielkich sercach i otwartych głowach, pełnych pomysłów, które chcą realizować w ramach pomocy dla podkarpackiej społeczności. Bardzo się cieszę, że w tym trudnym czasie choć w tak symboliczny sposób możemy sprawić miły uśmiech na twarzy
  u dzieci. Noszenie oliwkowego beretu i munduru z biało-czerwoną flagą na ramieniu, to dla nas duma, ale musimy pamiętać, że to także obowiązek pełnienia służby dla innych – mówi nam płk Dariusz Słota – dowódca podkarpackich terytorialsów.

  Zebrane 3 duże paczki misiów zostały przekazane przez delegację podkarpackich terytorialsów na ręce pracowników Podkarpackiego Hospicjum z zachowaniem wszystkich restrykcji sanitarnych. Pluszaki przed dostarczeniem do hospicjum przeszły ozonowanie, które przeprowadził zespół medyczny brygady.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -