wtorek, 27 lutego, 2024
+

  Kosiniak – Kamysz spotka się online z m. Przemyśla

  Polecamy

  Redakcja
  Redakcja
  Zespół Redakcyjny Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, Tvi
  - Reklama -

  Na dość charakterystyczny sposób, ale adekwatny do obecnie panującej sytuacji epidemicznej w kraju, prowadzenia kampanii wyborczej wpadł Władysław Kosiniak – Kamysz, kandydat na Prezydenta RP. Z mieszkańcami Przemyśla spotka się online.

  Kampanię prezydencką na Podkarpaciu prowadził już Andrzej Duda, który pod koniec marca br. był na hali produkcyjnej Orlen w Jedliczu. Sprawdzał wtedy, jak szła produkcja płynu do dezynfekcji. Jeszcze z początkiem marca Podkarpacie odwiedził także bezpartyjny kandydat Szymon Hołownia. Otworzył on biuro „Ekipy Szymona” na Podkarpaciu. Biuro zlokalizowane jest w galerii Millenium Hall.

  Swoją prezydencką kampanię na Podkarpaciu rozpoczął Władysław Kosiniak – Kamysz z PSL. W lutym w centrum G2A Arena w Jasionce, odbył on konferencję programową.

  Nie wiadomo tak na prawdę kiedy wybory prezydenckie się odbędą. Samej kampanii wyborczej oficjalnie nie ma, bo Marszałek Sejmu Ewa Witek nie ogłosiła jeszcze daty ich przeprowadzenia. W samym Senacie trwają prace legislacyjne nad przyjętą Ustawą o wyborach hybrydowych (tradycyjnych i korespondencyjnych).

  Jednakże kandydaci wszystkich opcji nie próżnują. Stąd na Podkarpacie, chociaż w sposób wirtualny, zawitał Władysław Kosiniak – Kamysz. „Już w najbliższy piątek o godzinie 17:00 połączę się z Przemyślem, gdzie będę do Waszej dyspozycji. Jeśli macie pytania, na które chcielibyście poznać odpowiedź, tematy, którymi trzeba się zająć i problemy, które
  trzeba rozwiązać, to wpisujcie je w komentarzach pod wydarzeniem. Zrobię wszystko, by się nimi zająć!” – pisze w swoich mediach społecznościowych Kosiniak – Kamysz.

  Kandydat PSL zwraca także uwagę, że „niezwykle ważne jest poznanie potrzeb i chęci zmian w naszym kraju.”

  Link do wirtualnego spotkania znajdziecie na profilu społecznościowych Władysława Kosiniaka – Kamysza na Facebooku.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com