środa, 27 września, 2023
+

  Hacktahon #kidsHACK

  Polecamy

  Redakcja
  Redakcja
  Zespół Redakcyjny Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, Tvi
  - Reklama -

  Zapraszamy na wydarzenie, które będziemy transmitować NA ŻYWO. Gmina Miasto Rzeszów we współpracy z Spice Gears Academy Podkarpackie zaprasza do udziału w online hacktahonie #kidsHACK dzieci z terenu Gminy Miasta Rzeszów Rzeszów – stolica innowacji.

  Jeżeli chcesz 🙋‍♀️ 🙋‍♂️uczestniczyć w online hackathonie #kidsHACK skontaktuj się ze swoją szkołą!

  📌 KIEDY: 27 – 28 maja 2020 r., od godziny 10:00 STARTUJEMY z dziećmi w poszukiwaniu rozwiązań dla miast w kontekście pandemii.

  📌 DRUŻYNY: każda drużyna składa się z 4 członków Zespołu (wiek 9-13 lat). Dzieci otrzymują role w celu wykonania zadania: konstruktora, kapitana, mówcy i grafika (może być wykonana praca rysunkowa).

  Obszar tematyczny hackathonu dotyczy podjęcia próby wypracowania z dziećmi uczestniczącymi w projekcie rozwiązań z tematyki ❤️ bezpieczny Rzeszów –
  w poszukiwaniu rozwiązań związanych z pandemią. Jak świat się zmienił i jak dzieci chciałby go zmienić?

  Współorganizatorzy #kidsHACK:
  🥁 Rzeszów Smart City
  🥁 Szkoła Podstawowa nr 25 im. Prymasa Tysiąclecia w Rzeszowie
  🥁Centrum Medyczne MEDYK

  Głównym celem realizowanego działania jest promocja robotyki, nauk ścisłych i nowoczesnych technologii, jako szansy na najlepszą przyszłość dla młodych uczniów. Projekt skierowany jest do dzieci szkół podstawowych oraz ich nauczycieli. Ważnym elementem projektu jest zaangażowanie dzieci w prace nad poprawą, jakości życia w mieście.

  Zapraszamy!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com