19,9 C
Rzeszów
niedziela, 26 czerwca, 2022
+

  Ponowny nabór wniosków do „Bardzo Młoda Kultura”

  Polecamy

  Dominik Bąk
  Redaktor Dominik Bąk - Szef NEWSROOMu oraz działu Publicystyki KURIER RZESZOWSKI - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Centrum Kulturalne w Przemyślu, po ponad dwumiesięcznej przerwie wywołanej pandemią koronawirusa wznawia działalność w ramach programu Bardzo Młoda Kultura. Wystartował zatem nabór wniosków konkursowych na współorganizację inicjatyw z zakresu edukacji i animacji kulturowej. 

  Będzie można otrzymać  wsparcie od 5 000 do 15.000 zł brutto na m.in.  warsztaty, projekcje, inscenizacje, plenery malarskie, koncerty, wystawy, taniec, muzykę, literaturę, dziedzictwo kulturowe, teatr, film, folklor, ekologię, spotkania z twórcami, media, street art  (wszystkie te działania mogą być realizowane także on-line).

  O dofinansowanie mogą ubiegać się zarówno osoby, które dołączyły do udziału w projekcie w tym roku, także te które brały udział w nim w poprzednich latach, jak i wszyscy zainteresowani  udziałem w projekcie, działający w sferze edukacji i kultury, którzy do tej pory nie mieli styczności z Bardzo Młodą Kulturą.

  Więcej szczegółów znajdziecie pod linkiem: https://ck.przemysl.pl/ck/bardzo-mloda-kultura-nabor-wnioskow-konkursowych.html

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -