czwartek, 29 lutego, 2024
+

  W hołdzie wielkiemu Polakowi. Zaproszenie na e-Seminarium papieskie

  Polecamy

  Redakcja
  Redakcja
  Zespół Redakcyjny Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, Tvi
  - Reklama -

  Święty Jan Paweł II swoimi naukami i życiową postawą zmieniał serca i postawy ludzi na całym świecie. W tym roku, 18 maja przypada jubileuszowa, bo setna już rocznica Jego urodzin. W uznaniu zasług Ojca Świętego Jana Pawła II dla dziejów świata i Ojczyzny, Województwo Podkarpackie uczci to wydarzenie poprzez e-Seminarium Papieskie.

  „W związku z panującą w naszym kraju sytuacją epidemiczną jesteśmy zmuszeni do organizacji papieskiego seminarium w formule elektronicznej, a zatem poprzez serwis YouTube. Wierzymy jednak, że pomimo tych niedogodności zainteresowanie ze strony mieszkańców naszego województwa będzie bardzo wysokie. Święty Jan Paweł II był postacią wielkiego formatu i pamięć o nim i jego naukach wśród Polaków jest bardzo duża. Dlatego już dziś zapraszam wszystkich bardzo serdecznie do obejrzenia tego ważnego seminarium” – mówi marszałek Władysław Ortyl.

  Wirtualne seminarium odbędzie się w poniedziałek 18 maja 2020 roku w godzinach 12.00 – 14.00. Transmisja będzie dostępna za pośrednictwem serwisu YouTube, poprzez stronę internetową samorządu województwa podkarpackiego: www.podkarpackie.pl (zakładka: Biuro Prasowe /Transmisje).

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com