sobota, 2 marca, 2024
+

  W niedzielę po przerwie rusza targowisko na Dworaka i giełda samochodowa na Załężu.

  Polecamy

  Redakcja
  Redakcja
  Zespół Redakcyjny Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, Tvi
  - Reklama -

  Po kilkunastu tygodniach przerwy, spowodowanej obostrzeniami z powodu trwającej epidemii koronawirusa, wraca handel na targowisku przy ul. Dworaka oraz giełdzie samochodowej na os. Załęże.

  Te dwa miejsca, już po godzinie otwarcia (5:00) tętniły życiem przez znaczną część każdej z niedziel. Przed wybuchem epidemii targowisko i giełdę odwiedzały tysiące ludzi.

  W niedzielę, tak jak zawsze, o godzinie 5:00 otworzą się one ponownie. Ale sam handel będzie się różnić. O szczególne środki ostrożności zapobiegać muszą kupujący i handlujący.
  Zgodnie z wytycznymi przy jednym stoisku może być jednocześnie pięć osób. Zakupów powinno dokonywać się w maseczce i rękawiczkach. Sprzedający muszą zapewnić płyny do dezynfekcji. Sami też muszą posiadać środki ochrony indywidualnej.

  Identycznie musi być na giełdzie samochodowej, nawet w odniesieniu do kupujących i sprzedających pojazdy.

  „Dla wielu ludzi handel samochodami i częściami to jedyne źródło utrzymania, a giełda to miejsce, w którym zarabiają na życie. Dlatego zdecydowaliśmy się otworzyć ją ponownie już w najbliższą niedzielę” – mówi Marek Rak kierownik rzeszowskiej giełdy.

  Oba te miejsca otwarte będą od godziny 5:00 do ostatniego klienta.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com