Extraligowe granie na tyczyńskiej hali w niedzielę .

- REKLAMA -

Już w niedzielę 2 lutego 2020 r , w tyczyńskiej hali przy ul.Grunwaldzkiej czeka nas maraton piłkarski w ramach III Turnieju Halowego o puchar Extraliga Rzeszów. Impreza potrwa od godzinny 10.00 a oficjalne zakończenie z wręczeniem nagród zaplanowano kilka minut przed 21.00 na którym pojawi się patron imprezy Poseł na Sejm RP Wiesław Buż.

W eliminacyjnych trzech grupach zagra po 5 zespołów , z czego dwie najlepsze drużyny awansują do ćwierćfinałów a z stamtąd triumfatorzy zagrają w wielkim finale. Triumfator turnieju halowego oprócz pucharu , medali uzyska także bilet do finału Pucharu Extraliga Rzeszów ( marzec – maj 2020) a stamtąd triumfator uda się w lipcu tego samego roku do Warszawy na Mistrzostwa Polski Extraliga.pl 2020 .

O przed turniejowy komentarz oraz o szanse drużyn z halowego turnieju poprosiliśmy koordynatora Extraliga Rzeszów – Daniel Moskal :

-W tym roku zagramy troszkę inaczej bo w finale zagra 3 zespoły i oni między sobą rozstrzygną główne laury , tym samym unikniemy oficjalnego 4 miejsca które “niby ” w sporcie jest najgorsze . Tytułu z tamtego roku nie obroni Polonia Rzeszów , która w tym samym czasie w Zawierciu gra w Mistrzostwach Polski Oldbojów a tym samym życzę drużynie Zbysia Tłuczka wreszcie złotych medali – mówi popularny ” Ukleja ” . Ale emocji na pewno u nas nie zabraknie , mam kilka typów ale nie pokuszę się o wytypowania triumfatora. Ale nie był bym sobą gdybym nie wytypował ćwierćfinalistów a więc : Emeryci Rzeszów , Aramix Niebylec , Kormed Lubaczów , LKS Czerwoni Cewków , Szarotka Rzeszów , RJS Rzeszów , no dobrze stawiam na … “moją” Szarotkę (uśmiech) gdzie jestem dyrektorem sportowym . Chciałbym wszystkich zaprosić na tyczyńską halę aby na żywo mogli być świadkami nietuzinkowych zagrań piłkarskich , ewentualnie przed monitory gdzie na żywo na You Tube będzie relacja video. Także chciałbym podziękować naszym partnerom , którzy są zawsze z nami czyli : Poseł na Sejm RP Wiesław Buż , Rafał Rudnicki z Dekor Prestige Rzeszów , Jacek Głuszek z PV System Fotowoltaika Rzeszów , Tomasz Nogaj z Allefan.pl , Marcin Jarząbek z Labu Med , Jakub Buż z Radio Taxi 19191 Rzeszów , Michał Korzeniowski z Kormed Lubaczów , Paweł Kobosz z Kobi Ligth , Roman Polny z Pandor Bilbords – zakończył Moskal , który jednak jak przyznał żałuje że nie będzie mógł wystawić drużyny organizatorów i przyjaciół Extraliga Rzeszów bo jest komplet drużyn .

Relacja video :

III TURNIEJ HALOWY O PUCHAR EXTRALIGA RZESZÓW

2 LUTY 2020 (NIEDZIELA)

GODZ.10.00-21.00

HALA TYCZYN,UL.GRUNWALDZKA 31 HALA SP

PARTNERZY :

Wiesław Buż Poseł na Sejm RP
Labu-Med
Allefan
PV System
Prestige Dekor
Radio Taxi 19191 Rzeszów
Kobi – Light

GRUPA 1 (10.00-13.00)

1.GRUNWALD BUDZIWÓJ

2.EMERYCI RZESZÓW

3.FACECI W CZERNI RZESZÓW

4.ARAMIX NIEBYLEC

5.DRUK PINGWINEK RZESZÓW

mecze:

godz.10.00 Grunwald-Emeryci

godz.10.18 Faceci-Aramix

godz.10.36 Druk-Emeryci

godz.10.54 Grunwald-Faceci

godz.11.12 Aramix-Druk

godz.11.30 Faceci-Emeryci

godz.11.48 Grunwald-Aramix

godz.12.06 Druk-Faceci

godz.12.24 Aramix-Emeryci

godz.12.42 Grunwald-Druk

GRUPA 2 (13.00-16.00)

1.LKS CZERWONIU CEWKÓW

2.PROMIL KRASNE

3.KORMED LUBACZÓW

4.WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ RZESZÓW

5.SUBCARPATHIAN BEERS SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI

mecze:

godz.13.00 Cewków-Promil

godz.13.18 Kormed-WKS

godz.13.36 Subcarpathian-Promil

godz.13.54 Cewków-Kormed

godz.14.12 WKS Subcarpathian

godz.14.30 Kormed – Promil

godz.14.48 Cewków-WKS

godz.15.06 Subcarpathian-Kormed

godz.15.24 WKS-Promil

godz.15.42 Cewków-Subcarpathian

GRUPA 3 (16.00-19.00)

1.ALLEFAN.PL SZAROTKA RZESZÓW

2.GRUPA PBI RZESZÓW

3.RJS RZESZÓW

4.BLOK EKIPA RZESZÓW

5.SALOS RZESZÓW

mecze:

godz.16.00 Szarotka-Grupa

godz.16.18 RJS-Blok

godz.16.36 Salos-Grupa

godz.16.54 Szarotka-RJS

godz.17.12 Blok-Salos

godz.17.30 RJS-Grupa

godz.17.48 Szarotka-Blok

godz.18.06 Salos-RJS

godz.18.24 Blok-Grupa

godz.18.42 Szarotka-Salos

PÓŁFINAŁY:

GODZ.19.00 1 B – 2 A

GODZ.19.18 1 C – 2 B

GODZ.19.36 1 A- 2 C

FINAŁY:

GODZ.19.54 (zwyciężca pół 1)-(zwyciężca pół 2)

GODZ.20.12 (zwyciężca 3- (zwyciężca 2)

GODZ.20.30 ( zwyciężca 3) – (zwyciężca 1)

WRĘCZENIE NAGRÓD

Ok.godz. 20.50

Relacja video Live na YT kanały :

MT TOLOTV , Kanał Sportowy POD24

http://https://www.facebook.com/events/193477125103413/

www.facebook.com/ExtraligaRzeszow , www.rzeszow.extraliga.pl

- REKLAMA -