Wystartował nowy portal poświęcony podkarpackiej ofercie kulturalnej

- REKLAMA -

Zapowiedzi wydarzeń, relacje, miejsca warte odwiedzenia, skondensowana i aktualna oferta dla miłośników kultury. To wszystko oferuje nowo uruchomiony portal internetowy dostępny na stronie www.kulturapodkarpacka.pl, realizowany przez Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.

Powstały portal internetowy jest nową odsłoną wersji drukowanej, która ukazywała się od ponad 20 lat! Podkarpacki Informator Kulturalny (PIK), bo o nim mowa, to magazyn z długą i bogatą tradycją, którego założeniem jest zebranie w jednym miejscu atrakcyjnej i różnorodnej oferty kulturalnej województwa podkarpackiego i dotarcie z nią do jak największego grona odbiorców.

Zmiana sposobu przekazywania treści to łatwiejszy i szybszy dostęp do pełnej oferty podkarpackich instytucji kultury. To także możliwość prezentowania znacznie większej ilości informacji niż dotychczas, ponieważ nie jesteśmy już ograniczeni ilością „stron” Informatora oraz możliwość bardziej dynamicznego i wzbogaconego o zdobycze techniki przekazywania w atrakcyjny sposób materiałów (galerie zdjęć, filmy, wszelkie prezentacje). Chcemy czerpać pełnymi garściami z możliwości technicznych, jakie daje nam współczesna technika – mówią twórcy portalu.


W PIK-u znajduje się już ponad 200 aktualnych artykułów, a pełna oferta prezentowana jest również na profilu FB www.facebook.com/kulturapodkarpacka.

 

- REKLAMA -