Zagraj na hali z Extraligą Rzeszów !

- REKLAMA -

Piłkarska Liga szóstek Extraliga Rzeszów tym razem zaprasza na III turniej halowy o puchar Extraliga Rzeszów. Impreza odbędzie się 2 lutego 2020 roku w tyczyńskiej hali sportowej przy ul. Grunwaldzkiej 31 . Zgłoszenia do imprezy do dnia 20.01.2020 tel : 503 954 173.

Piłkarskie emocje w tyczyńskiej hali tym razem objął patronatem poseł na sejm Wiesław Buż . W turnieju udział weżmie 16 zespołów , a każda drużyna rozegra przynajmniej 3 mecze czyli spędzi na parkiecie minimum 60 minut . Każda drużyna zostanie nagrodzona dyplomem a trzy najlepsze pucharem oraz medalami . Triumfator także zdobędzie bilet do udziału w finale Pucharu Extraliga Rzeszów 2020 . Zostaną także nagrodzeni wyróżniający się indywidualnie zawodnicy .

  • Tytułu niestety nie obroni Polonia Rzeszów , ponieważ w tym samym terminie udają się na Mistrzostwa Polski Oldbojów – mówi Daniel Moskal – koordynator Extraliga Rzeszów. Jednak zobaczymy m.in drugiego finalistę z ubiegłego roku Emerytów Rzeszów , zagra także Kormed Lubaczów , który jest pierwszym historycznym triumfatorem pucharu na hali . Zapraszam do udziału wszystkie chętne drużyny  czy to z firmy ,podwórka czy z trawy , ponieważ turniej na hali jest dobrym etapem w przygotowaniu do rundy wiosennej . Na pewno warto zagrać z nami na hali czy orliku o czym świadczą po meczowe , turniejowe wypowiedzi drużyn – zakończył Moskal.

Zgłoszenia , informacje do dnia 20.01.2020 pod nr . tel 503 954 173 , e-mail: dan.mos@interia.pl , www.facebook.com/ExtraligaRzeszow

Z imprezy zaplanowana jest relacja video live oraz galerie video oraz zdjęciowa .

Patronami imprezy są :

Wiesław Buż – poseł na sejm 

Allefan.pl 

Radio Taxi 19191 Rzeszów

Dekor Prestige Rzeszów

PV System Fotowoltaika

Centrum Medyczne “Kormed Lubaczów” 

Labu Med

PDK Live

Chcesz zostać partnerem , sponsorem w zamian za reklamę dzwoń 503 954 173

- REKLAMA -