Wigilia Miejska na rzeszowskim Rynku

Fot. Estrada rzeszowska
- REKLAMA -

Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc zaprasza wszystkich mieszkańców na Wigilię Miejską, która odbędzie się 20 grudnia (piątek) na rzeszowskim Rynku o godz. 15.00.

Będą życzenia świąteczne, wspólna modlitwa i dzielenie się opłatkiem. Jak co roku, harcerze z Komendy Hufca ZHP w Rzeszowie przekażą Betlejemskie Światełko Pokoju, a uczniowie Zespołu Szkół Gospodarczych w Rzeszowie będą serwować mieszkańcom własnoręcznie przygotowane tradycyjne wigilijne potrawy.

Wśród atrakcji odbędzie się występ artystyczny grupy Muzyczny Zaułek, utworzonej przy Zespole Szkół Ekonomicznych z myślą o młodzieży utalentowanej wokalnie, muzycznie i aktorsko, wystąpi także Stowarzyszenie Przyjaciół Orkiestry Dętej WSK PZL Rzeszów.

Wigilię uświetni również koncert w wykonaniu AniKi Dąbrowskiej – zwyciężczyni The Voice Kids 2 oraz Solistów i Grupy Artystycznej Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie pod kierunkiem Anny Czenczek. W programie najpiękniejsze polskie kolędy oraz świąteczne utwory premierowe.

 

[AKTUALIZACJA 16.30]

Na rzeszowskim rynku trwa koncert młodych artystów. Uczniowie rozdają wigilijny poczęstunek. Jest wiele atrakcji i lodowisko i jarmark i nawet lamy. Kolorowe dekoracje rozświetlają rzeszowski rynek. Dziś kończy się jarmark. Zobacz fragment tego co dziś miasto dla nas przygotowało:

- REKLAMA -