Zabójstwo 82-latki w Rzeszowie. Policjanci zatrzymali jej syna.

Fot. podkarpacka.policja.gov.pl
- REKLAMA -
Policjanci i prokuratorzy wyjaśniają okoliczności śmierci kobiety. Do zdarzenia doszło wczoraj po południu w Rzeszowie. Podczas awantury kobieta została kilkukrotnie uderzona w głowę. W wyniku odniesionych obrażeń zmarła. W związku ze zdarzeniem policjanci zatrzymali syna kobiety. Na miejscu pod nadzorem prokuratora z pracowała policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza.

 

O zdarzeniu policjanci zostali zawiadomieni wczoraj około godziny 13 przez centrum powiadamiania ratunkowego. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że w jednym z domów przy ul. Sikorskiego, najprawdopodobniej podczas awantury, syn uderzył w głowę 82-letnią matkę. Podjęta przez zespół ratownictwa medycznego reanimacja okazała się bezskuteczna i lekarz stwierdził śmierć kobiety. Po zdarzeniu syn kobiety dokonał samookaleczenia i z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Mężczyzna w dalszym ciągu przebywa w szpitalu na leczeniu, co uniemożliwia wykonanie z nim czynności procesowych.
Na miejscu pracująca pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza zabezpieczyła ślady niezbędne do ustalenia szczegółowego przebiegu i okoliczności zdarzenia. W sprawie wszczęła śledztwo prokuratura Rejonowa w Rzeszowie.
źródło: KMP w Rzeszowie
- REKLAMA -