Dziękujemy Państwu za śledzenie naszej relacji tekstowej z tego meczu.

90+KONIEC MECZU! Resovia wygrywa ze Stalą Stalowa wola 3-2

90+Piłka na uwolnienie do Daniela Świderskiego, ten daje się sfaulować.

90+Daniel piąstkuje piłkę i oddala zagrożenie.

90+ Sędzia dopatruje się faulu Daniela Świderskiego, który wychodził już na czystą pozycję

90+ Sędzia dolicza 4 minuty.

90’Od bramki Stal, która próbuje strzelić bramkę na wagę punktu.

87’Zamieszanie w polu karnym Resovii, ale zawodnikom udaje się wybić piłkę.

86’Wojciech Daniel łapie piłkę i uspokaja grę.

84’Nieudane wyjście z kontrą Dumy Rzeszowa, Stal w natarciu

82’GOL dla Stali Stalowa wola, strzelcem bramki Krzysztof Kiercz. 3-2 dla Resovii

79’Zmiana w zespole Resovii, na boisku pojawia się Szymon Hajduk, który zastępuje Szymona Fereta

75’Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Szymona Kalińca, Resovię czeka przeszło piętnaście minut gry w osłabieniu.

74’Szymon Jarosz wyciął Szymona Fereta równo z ziemią, żółta kartka dla zawodnika Stali Stalowa Wola

73’Zmiana w zespole Resovii, z boiska schodzi Serhij Krykun, a na boisku pojawia się Radosław Adamski.

72’Faul Konrada Domonia, będzie rzut wolny dla gości.

69’Wojciech Daniel pewnie łapie piłkę po wrzutce z rzutu wolnego.

67’Goście próbują odzyskać inicjatywę, ale Resovia inteligentnie ustawia się w defensywie.

62’GOOOL dla Resovii! Kolejna bramka Adriana Dziubińskiego! Już 3-1 w Rzeszowie! Ależ fragment meczu w wykonaniu Dumy Rzeszowa!

60’GOOOL Dziubiński! Strzał z przewrotki z piątego metra i gol dla Resovii! Mamy 2-1!

55’GOOL dla Resovii! Strzelcem gola Sebastian Zalepa, który pakuje piłkę do siatki po dośrodkowaniu piłki z lewego skrzydła niczym rasowy napastnik! Mamy 1-1!

51’Piłka w siatce Stali Stalowa Wola, jednak sędzia nie uznaje gola, bo dopatrzył się wcześniej przewinienia jednego z zawodników Resovii.

49’Interwencja Piotra Mrozińskiego, który ubiegł Adriana Dzubińskiego w walce o piłkę.

45’Zaczynamy drugą połowę!

45+Koniec pierwszej połowy meczu. Stal Stalowa Wola prowadzi w Rzeszowie 1-0 po trafieniu Roberta Dadoka.

45’Wojciech Daniel pewnie łapie piłkę po wrzutce Adama Waszkiewicza z prawego skrzydła.

44’Kolejna dobra interwencja Krystiana Kalinowskiego, nie mogą znaleźć na niego dzisiaj sposobu gracze Resovii.

41’Żółtą kartkę otrzymuje Krzysztof Kiercz, rzut wolny dla Resovii.

40’Adrian Dziubiński dostał fantastyczną piłkę ze środka pola, jednak znowu uderzył niecelnie.

38’Adrian Dziubiński pada na lini pola karnego, ale sędzia nie reaguje i każe grać dalej.

37’Faul w środku pola, piłka dla Stali, zdecydowanie za dużo fauli a za mało gry w tym meczu…

33’Zółta kartka dla Szymona Kalińca po faulu w środku pola.

32’Pewna interwencja Kalinowskiego po wrzutce z rzutu wolnego.

29’GOL dla Stali Stalowa Wola, strzelcem bramki Robert Dadok.

29’Karny dla Stali Stalowa Wola po zagraniu ręką w polu karnym Resovii.

27’Ależ okazja sam na sam Krykuna! Fantastyczną interwencją popisał się jednak Kalinowski, a dobitka Szymona Fereta okazała się niecelna.

25’Niecelny strzał Sebastiana Zalepy do wrzutce z autu.

24’Podanie Rafała Mikulca do… nikogo? Piłka od bramki Stali Stalowa Wola.

23’Tuż przed polem karnym przewrócony Serhij Krykun, ale sędzia każe grać dalej.

20’Mateusz Geniec wstrzelił piłkę z prawej strony w pole karne, ale tylko rzut rożny dla Resovii.

18’Prostopadłe podanie do Płonki przechwycone przez Wojciecha Daniela.

14’Groźnie w polu karnym Resovii, ale udaje się wyekspediować piłkę.

12’Bardzo blisko bramki samobójczej, jednak Krystian Kalinowski daje radę zbić piłkę na rzut rożny.

10’Faul w środku pola, piłka dla Stali Stalowa Wola

7’W pierwszych minutach spotkania inicjatywa jak na razie po stronie Stali Stalowa Wola.

3’Bardzo dobra wymiana podań na lewym skrzydle, lecz Rafał Mikulec nie daje rady dojść do podania prostopadłego.

1’Gramy!

Piłkarze pojawiają się już na murawie, za chwilę początek spotkania.