Puchar Extraligi Rzeszów – wolne miejsce w imprezie.

- REKLAMA -

Po zakończonych jesiennych zmaganiach w piłkarskiej lidze szóstek Extraliga Rzeszów przed nami ostatni akord tego roku . W sobotę 16 listopada  na boguchwalskim orliku zostanie rozegrany Puchar Extraliga Rzeszów 2019 . Wolne miejsce , zgłoszenie oraz informacja tel 503 954 173 .

Tegoroczny rzeszowski puchar zostanie rozegrany w sobotę 16 listopada 2019 roku na orliku w Boguchwale ul. Kolejowa 15 ( obok basenów ) w godzinach 11.00-19.00 .

Na początku zespoły rozegrają mecze w dwóch 4-5 zespołowych grupach , dwie najlepsze drużyny awansują do półfinałów.

Triumfator pucharu zdobędzie bilet na Mistrzostwa Polski Zdobywców Pucharu Extraliga.pl (Bydgoszcz 2020 ) .

Dla drużyn organizatorzy przygotowali ciepły posiłek , ciepłe napoje a dla najlepszych puchary ,medale , statuetki . Z imprezy także ukażą się galerie video oraz zdjęciowa .

W imprezie nie wystąpi broniąca tytułu Tęcza Rzeszów , która w środę potwierdziła że jak na razie nie ma na nich mocnych na orliku na Podkarpaciu (po raz trzeci z rzędu zdobyła mistrzostwo ) i postanowiła tym razem przyglądać się rozgrywkom w roli kibiców . Ujrzymy jednak drugiego finalistę pucharowego a zarazem uczestnika tegorocznych finałów Mistrzostw Polski zespół KS Beerlovers Rzeszów , oprócz ich zagrają : Kormed Lubaczów , FC Promil Krasne , DRUK Pingwinek Rzeszów , Per La Vita Rzeszów , Emeryci Rzeszów , Orlik Dubiecko , Reprezentacja Extraliga Rzeszów oraz drużyna która zgłosi swój akces (zgłoszenia do 12.11 tel 503 954 173 ).

O przed pucharowe typy poprosiliśmy rzeszowskiego koordynatora Extraligi , Daniel Moskala :

  • Na początku zapraszam jeszcze chętny zespół do udziału w pucharze , na prawdę warto zagrać , wygrać i pojechać w Polskę zagrać z najlepszymi zespołami z Extraligi . Jeżeli masz zespół osiedlowy ,  z pracy lub skończyłeś sezon jesienny na dużym boisku to ten puchar jest dla Ciebie . A co do typów ,to na pewno na papierze mocny jest Promil , zawsze walczący jest Kormed i w tych dwóch zespołach upatruje triumfatora . Ale też nie znam potencjału ekipy z Dubiecka i wiem że inne zespoły też nie zgłosiły się tylko na rozrywkę . Jednym słowem będzie się działo – zakończył Moskal

Informacje na bieżąco o pucharze a także o rozgrywkach Extraligi Rzeszów na stronie:

www.facebook.com/ExtraligaRzeszow

- REKLAMA -