RzTŻ przedstawia kolejnych zawodników

RzTŻ
- REKLAMA -

W dniu dzisiejszym nowy klub żużlowy w Rzeszowie, RZtŻ, podpisał umowy na sezon 2020 z kolejnymi zawodnikami. Będą to Patrick Hansen, Kenneth Hansen, Ilja Czałow, Stanisław Burza, Mateusza Majcher oraz Konrad Miłkoś. Wczoraj z klubem umowy podpisali Patryk Rolnicki i Edward Mazur.

Stanisława Burzę kibice z Rzeszowa mieli już okazję poznać podczas derbów Podkarpacia w 2018 roku. Reprezentując wówczas barw Wilków Krosno pozostawił w tyle samego Grega Hanckoka.

Innym zawodnikiem jest Rosjanin Ilja Czałow. Ten 24-letni zawodnik także w 2018 roku, razem ze Stanisławem Burzą, bronił barw klubu z Krosna. Zakończył wówczas sezon ze średnią 2 punktów na bieg. Kolejnymi obiecującymi zawodnikami jest para Duńczyków, czyli Patrick i Kenneth Hansenowie. Oni także w 2018 roku startowali w barwach klubu z Krosna. Zawodnicy ci niejednokrotnie kończyli zawody z dwucyfrowymi wynikami.

Formacje juniorską będą tworzyć Mateusz Majcher i Konrad Miłkoś. Dla nich przyszły sezon będzie znakomitą okazją do zebrania cennego doświadczenia oraz zadebiutowania w zawodowych ligach.

Okno transferowe będzie trwało jeszcze kilka dni. Możliwie jest zatem, że do klubu znad Wisłoka dołączą kolejni zawodnicy.

+

- REKLAMA -