Trzy osoby zostały ranne w porannym wypadku na ul. Krakowskiej w Rzeszowie

policja
Fot. podkarpacka.policja.gov.pl
- REKLAMA -
Rzeszowscy Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj rano, na ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Kierujący audi jadąc w kierunku Świlczy, na łuku drogi prawdopodobnie stracił panowanie nad samochodem i uderzył w latarnię. W wyniku zdarzenia trzy osoby jadące samochodem zostały ranne. Stan jednej z nich jest ciężki.

Do wypadku doszło dzisiaj około godz. 5.30 na ul. Krakowskiej. Jak wstępnie ustalili policjanci, 60-letni kierujący audi jadąc w kierunku Świlczy, po zjeździe z Wiaduktu Ślaskiego, na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem i uderzył w przydrożną latarnię. W wyniku zdarzenia ranni zostali: kierowca samochodu i dwóch pasażerów w wieku 39 i 33 lat.  Ranni mężczyźni zostali przewiezieni do szpitali, stan kierowcy jest ciężki. Wszyscy to mieszkańcy powiatu przeworskiego.

Z utrudnieniami muszą się liczyć kierowcy jadący ul. Dąbrowskiego w Rzeszowie. Około godz. 8 doszło do zderzenia dwóch samochodów. Zablokowane są dwa pasy jezdni w kierunku ul. Podkarpackiej. Na miejscu policjanci kierują ruchem, który odbywa się tam wahadłowo.

- REKLAMA -