Resovia- Lech Poznań Relacja na żywo

90’Koniec meczu, Resovia przegrywa u siebie z Lechem Poznań 4-0. Dziękujemy Państwu za śledzenie naszej relacji.

89’Maciej Makuszewski, znowu niecelny strzał tego zawodnika.

87’Interwencja Wojciecha Daniela, pewny chwyt piłki.

84’Poprzeczka ratuje Resovię po pięknym strzale z dystansu Tymoteusza Puchacza.

83’Niecelny strzał z dystansu Grzegorza Płatka.

81’Tiba pada w polu karnym, ale sędzia uznaje, że nie było faulu.

78’Strzał po rzucie rożnym oddaje jeden z piłkarzy Lecha, na szczęście nad bramką.

76’Karlo Muhar strzałem z dystansu podnosi ciśnienie Wojciechowi Danielowi, piłka na szczęście nad poprzeczką.

74’Kontra Resovii, Serhij Krykun strzela niestety prosto w bramkarza zespołu z Poznania.

73’Zmiana w Lechu Poznań, Tymoteusz Puchacz za Kamila Jóźwiaka.

72’Groźna akcja Resovii, ale Szymon Feret przenosi piłkę nad poprzeczką.

69’Akcja Resovii lewą stroną zakończona miękką wrzutką na dalszy słupek, gdzie niestety nie było żadnego z rzeszowskich zawodników.

65’Lech Poznań dobrze rozegrał akcję, dostarczając piłkę do Pawła Tomczyka, jednak napastnik Kolejorza trafił tylko w boczną siatkę.

60’Zmiana w zespole Resovii, Szymon Feret za Mateusza Geńca.

59’Rzut rożny dla zespołu gości.

56’Pierwsza od dłuższego czasu akcja Resovii, niecelne dośrodkowanie i piłka dla Lecha Poznań.

54’GOL dla Lecha Poznań, strzelcem gola Filip Marchwiński. Mamy 4-0 dla Kolejorza.

54′ Zmiana w zespole Lecha, Tomczyk za Gytkjaera

53’Po rozegraniu piłki z rzutu wolnego strzał oddaje Kamil Jóźwiak, piłka wysoko nad bramką.

52’W bocznej strefie boiska faulowany Kamil Jóźwiak, będziemy mieli rzut wolny dla Lecha Poznań.

49’Faul zawodnika Lecha Poznań, piłka dla Resovii.

47’GOL dla Lecha Poznań, piłkę w sytuacji sam na sam w siatce pakuje Volodymyr Kostevych

45’Gramy!

Dwie zmiany w zespole Resovii, z boiska schodzą Kamil Radulj i Daniel Świderski, a pojawiają się na nim Szymon Kaliniec i Grzegorz Płatek

Koniec pierwszej połowy meczu, Lech Poznań prowadzi z Resovią 2-0.

45+Żółta kartka dla Filipa Marchwińskiego po faulu w środku pola.

45’GOL dla Lecha Poznań, strzelcem gola Christian Gytkjaer, mamy 2-0 dla Kolejorza.

43’Daniel uprzedza zawodnika Lecha wychodzącego na czystą pozycję.

40’Niecelna próba strzału Macieja Makuszewskiego.

38’GOL dla Lecha Poznań, strzelcem gola Christian Gytkjaer, który pakuje piłkę do siatki po zamieszaniu w polu karnym.

36’Żółtą kartkę otrzymuje Robert Gumny.

34’W polu karnym Lecha pada jeden z zawodników Resovii, ale sędzia nie wskazuje na wapno.

32’Kolejna dobra obrona Daniela, tym razem łapie strzał z bliskiej odległości Kamila Jóźwiaka, który swoją drogą przymierzany jest do Reprezentacji Polski.

31’Rzut wolny dla Lecha Poznań, około 24m do bramki Resovii.

30’Ależ kontra Resovii, Serhij Krykun zabawił się polu karnym Lecha i oddał strzał- niestety niecelny.

28’Seria ataków Kolejorza lewą stroną boiska, z których żadny nie zakończył się golem.

25’Faul taktyczny piłkarzy Lecha Poznań w środkowej strefie boiska.

22’Rzut wolny dla Resovii, wrzut na długi słupek ale bez finalizacji w postaci strzału.

21’Bardzo niecelna próba Macieja Makuszewskiego z dystansu.

18’Kolejna pewna interwencja Wojciecha Daniela.

16’Strzał Daniela Świderskiego zablokowany przez obrońcę Lecha.

15’Rzut rożny dla Kolejorza.

13’Dośrodkowanie piłkarzy Lecha pewnie wyłapane przez Wojciecha Daniela.

10’Zbyt mocne dośrodkowanie Serhija Krykuna, na razie Lech bez argumentów w tym spotkaniu.

8’Ależ było blisko bramki dla Resovii, ale strzał minimalnie nad poprzeczką.

7’Rzut wolny dla Resovii około 20 metra od bramki.

5′ Z boiska schodzi Tomasz Cywka, pojawia się na nim Robert Gumny.

3’Rzut rożny dla Resovii, jednak bez strzału na bramkę Lecha Poznań.

1’Gramy!

Zawodnicy pojawiają się już na boisku, za chwilę początek meczu.

Zapraszamy Państwa na relację na żywo z meczu Pucharu Polski, w którym Resovia zmierzy się z Lechem Poznań!