Październikowe spotkania autorskie w Millenium Hall

Materiały prasowe
- REKLAMA -
Spotkanie z autorem ulubionej książki i zdobycie jego autografu to niewątpliwie nie lada gratka. W tym tygodniu dzięki współpracy z Empikiem w Millenium Hall aż dwa spotkania.

Pierwsze spotkanie w czwartek 24.10.2019 o godzinie 18:00. Będzie można spotkać się z Michałem „Michu” Jesionowskim, który jest najpopularniejszym motoryzacyjnym youtuberem w Polsce, autorem kanału o nazwie „Miłośnicy czterech kółek” z ponad milionem subskrybentów. Właśnie ukazała się druga książka Jesionowskiego „Miłośnicy czterech kółek. Część 2. Jedziemy dalej!”. Autor podczas spotkania odpowie na pytania, które pomogą się poruszać w meandrach motoryzacyjnych nawet laikom, obali mity, które od lat funkcjonują w polskiej motoryzacji oraz udzieli bezcennych porad w jaki sposób obchodzić się z samochodami, aby zaoszczędzić nerwy i pieniądze. Już w ten czwartek będzie można się dowiedzieć jak nie dać się oszukać w warsztacie i być świadomym swoich praw.

Drugie spotkanie w piątek 25.10.2019 o godzinie 18:00 z Markiem Krajewskim autorem aż osiemnastu bestsellerowych powieści kryminalnych tłumaczonych na dwadzieścia języków, laureatem prestiżowych nagród literackich i kulturalnych, a także filologiem klasycznym, miłośnikiem filozofii i logiki. W najnowszej książce pt. „Mock. Golem” autor zabiera czytelników do dekadenckiego Wrocławia „dzikich, zepsutych i złotych lat dwudziestych”.  Ta  książka to już dziesiąta pozycja a o przygodach wrocławskiego detektywa Eberharda Mocka. Zmagający się z nałogiem Mock próbuje rozwikłać tajemnicę zaginięcia małej dziewczynki, Rosemarie. Każdy jego ruch śledzi tajne sprzysiężenie – sekta „mesjaszy”.  Thriller kryminalny, który trzyma w napięci do samego końca, czy autor zdradzi szczegóły tajemniczego detektywa Mocka? Tego będzie można się dowiedzieć już w ten piątek.

 

Michał „Michu” Jesionowski

24 października, godz. 18:00

Millenium Hall, obok Pizza Hut

 

Marek Krajewski

25 października, godz. 18:00

Millenium Hall, obok Pizza Hut

 

- REKLAMA -