Zaginiony Świat – dinozaury w Teatrze Maska [wideo]

KurierRzeszowski

Zapraszamy na wideo reportaż Kuriera i Teatru Maska z Zaginionego Świata 🙂 Oststnia okazja na zobaczenie spektaklu w tym roku: niedziela, 20.10.2019, godz.14:00. Bilety: www.teatrmaska.pl Przygotował: Sławomir Nosal. #DziennikarstwoObywatelskie #TeatrMaskaRzeszów #ZaginionyŚwiat

Posted by Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi on Saturday, October 19, 2019
- REKLAMA -

 

 

W Teatrze Maska grany jest spektakl cieszący się niezwykłą popularnością wśród widzów w każdym wieku.  Dzięki skonstruowaniu unikatowych lalek, a właściwie strojów dinozaurów, przenieść się możemy w świat dinozaurów. Konstrukcje robią niesamowite wrażenie na scenie. Gra aktorska wybitnego zespołu Teatru Maska wprawia w ruch nie tylko scenę, ale także całą salę. Dzieci częstokroć nie potrafią usiedzieć na swoich miejscach. Bohaterem widowiska jest Natalia Malone, którą gra aktorka Teatru Maska o tym samym imieniu -Natalia Zduń. “Natalia, uważaj, dinozaur za tobą!” to częsty cytat jaki słychać z widowni. Spektakl trwa aż 80 minut, co jak na scenę dla dzieci jest sytuacją wyjątkową. Czas trwania spektakli oscylujący w okolicy 90 minut typowy jest raczej dla widzów teatru dla dorosłych. Dlatego także Ci, wychodzą z Zaginionego Świata w pełni usatysfakcjonowani.

Sztuka miała premierę podczas wiosennego festiwalu Maskarada, a odgrywana jest już drugi miesiąc w bieżącym repertuarze. Przedstawienie doskonale się sprzedaje, dlatego został zaplanowany dodatkowy spektakl o godz. 14:00 w niedzielę 20.10.2019 r.

Sami zatem możecie jeszcze przenieść się do Zaginionego Świata.

bielty: www.teatrmaska.pl

- REKLAMA -