Apklan Resovia – Lech II Poznań Live

W dniu 12.10.2019 roku odbył się mecz się mecz II ligi w ramach 13 kolejki

1′ Początek meczu.

4′ Groźna akcja Resovii zakończona faulem.

6′ Łatwa strata w środku pola i goście mają rzut wolny.

7′ Piłka nad poprzeczką i nie ma bramki.

8′ Sporna sytuacja w polu karnym Lecha II Poznań, ale nie ma rzutu karnego.

10′ Gol dla Lecha II Poznań, strzelcem bramki Filip Szymczak

12′ Dobra akcja Resovii prawym skrzydłem, zakończona niecelnym dośrodkowaniem.

13′ Techniczny strzał Juliusza Letniowskiego zostaje odbity przez Filipa Majchrowicza, korner dla gości.

16′ Nieudany rzut wolny w wykonaniu zespołu z Poznania.

17′ Dobra wymiana podań Resovii w środku pola, lecz bez efektu w postaci strzału.

19′ Zablokowany strzał Kamila Raduja.

21’Szybki atak lewym skrzydłem zakończony wstrzeleniem piłki w pole karne, jednak zawodnicy Lecha dają radę wybić piłkę.

24′ Rzut wolny dla Lecha Poznań tuż sprzed linii 16 metra.

25′ Gol dla Lecha Poznań. Strzelcem bramki Juliusz Letniowski.

28′ Zamieszanie w polu karnym Lecha ale strzał zawodnika Resovii niestety niecelny.

32′ Faul w okolicy 25 metra, Resovia wykonywać będzie rzut wolny.

35′ Seria strzałów Lecha II Poznań, lecz żaden z nich nie znajduje drogi do bramki.

36′ Rzut rożny dla Resovii wywalczony po dobrej akcji.

37′ Niecelny strzał na bramkę zespołu z Poznania.

39′ Podwójna zmiana w zespole Resovii, boisko opuszczają Krzysztof Gancarczyk i Konrad Domoń, za nich na boisku meldują się Grzegorz Płatek i Daniel Świderski.

41′ Fantastyczna obrona strzału przez Filipa Majchrowicza!

43′ Faul w środku pola, piłka dla zespołu gości.

45′ Zamieszanie w polu karnym Lecha, ale piłka dla zespołu z Poznania.

Koniec pierwszej połowy spotkania, Resovia przegrywa z Lechem II Poznań 0-2

45′ Początek drugiej połowy.

47′ Rzut rożny dla Resovii, po rozegraniu zakończony bardzo niecelnym strzałem.

48′ Świetna akcja Resovii, dośrodkowanie z prawej strony boiska i strzał głową, ale bardzo dobrą interwencją popisuje się Miłosz Mleczko!

49′ Faul tuż przed linią pola karnego, rzut wolny dla gospodarzy.

50′ Kamil Radulj strzela z rzutu wolnego prosto w mur.

51′ Fantastyczna okazja dla Resovii, ale z najbliższej odległości strzał ląduje na poprzeczce.

52′ Dobra interwencja Filipa Majchrowicza po strzale Poznaniaków.

54′ Bramka dla Resovii! Strzelcem gola Daniel Świderski! Mamy 2-1 dla zepołu gości.

56’Wrzutka z autu, kilka przebitek i niecelny strzał zawodnika gospodarzy.

57′ Resovia w natarciu, teraz niecelny strzał Grzegorza Płatka.

62′ Dobra akcja lewą stroną boiska, lecz dośrodkowanie wyłapane przez bramkarza gości.

63′ Karny dla Resovii! Bramkarz gości popełnia błąd!

63′ GOOL Kamil Radulj z zimną krwią wykorzystuje rzut karny!

65′ Zmiana w zespole Lecha II Poznań, boisko opuszcza Karol Smajdor, a na murawie pojawia się Arkadiusz Kaczmarek

67′ Niecelny strzał zawodnika Resovii po rzucie rożnym.

69′ Niecelny strzał na krótki słupek oddaje Grzegorz Płatek.

70′ Zmiana w zespole Lecha, z boiska schodzi Tomasz Kaczmarek a pojawia się Jakub Karbownik.

71′ Żółtą kartką upomniany zostaje zawodnik Resovii Dawid Kubowicz

73′ Zółtka kartka dla Szymona Kalińca.

75′ Zmiana w zespole gości, z boiska schodzi Thimur Zhamaletedinov, a pojawia się na nim Oleksandr Yatsenko.

77′ Zmiana, za Juliusza Letniowskiego na placu gry melduje się Eryk Kryg.

79′ Zmiana w Resovii, za Kamila Radulja wchodzi Radosław Adamski.

82′ Mocny strzał Daniela Świderskiego w środek bramki, bramkarz łapie piłkę.

85′ Karny dla Resovii!

87′ GOOOL! Grzegorz Płatek pewnie wykorzystuje karnego! Mamy 3-2 dla Resovii!

89′ Źle wykonany rzut rożny przez Resovię.

90+ Majchrowicz łapie piłkę i uspokaja grę.

90+ Koniec meczu! Resovia wygrywa z Lechem II Poznań 3-2!