[Wybory 2019] Maraton Wyborczy Kuriera Rzeszowskiego – zobacz wszystkich gości!

maraton wyborczy
Fot. Screenshot/Facebook Kurier Rzeszowski
- REKLAMA -

Maraton Wyborczy Kuriera Rzeszowskiego rozpoczęliśmy w zeszłym tygodniu wywiadem z Ewą Leniart z PiS. Następnie do naszej redakcji przybył kandydat KO Marcin Jurzysta.  Kolejnym gościem w programie Krzyska Mosiężnego był Stanisław Kruczek, kandydat Porozumienia, który ubiega się o mandat z listy PiS. Następnie redakcję Kuriera Rzeszowskiego odwiedził zaimportowany z Warszawy, ambasador Podkarpacia Paweł Poncyljusz. Wczorajszy dzień zakończył Michał Sztuk, młody działacz Wiosny, który kandyduje z Lewicy.

Cały “Maraton Wyborczy” zakończyliśmy dziś. O poranku naszych widzów zajmował Grzegorz Braun z Konfederacji,  następnie kandydujący do Senatu z własnego komitetu  Maciej Masłowski. Kolejny przedstawiciel Lewicy – Wiesław Buż, a tuż po nim kolejny przedstawiciel KO – Jakub Karyś. Maraton zakończyliśmy z obiegającą się o reelekcję posłanką PiS Haliną Szydełko.

Ubolewamy, że z naszego zaproszenie nie skorzystał kandydat PSL. Jeśli jeszcze nie miałaś, nie miałeś jeszcze okazji obejrzeć naszych wywiadów, w niniejszym wpisie znajdziesz wszystkich przepytanych przez Krzyśka Mosiężnego.

 

Ewa Leniart – Prawo i Sprawiedliwość

 

Marcin Jurzysta – Koalicja Obywatelska

 

Stanisław Kruczek – Prawo i Sprawiedliwość

 

Paweł Poncyljusz – Koalicja Obywatelska

 

Michał Sztuk – Lewica

Grzegorz Braun – Konfederacja

 

Maciej Masłowski – kandydat KW Rozwój Podkarpacia do Senatu RP

 

Wiesław Buż – Lewica

 

Jakub Karyś – Koalicja Obywatelska

 

Halina Szydełko – Prawo i Sprawiedliwość

 

 

- REKLAMA -