Spektakl dla osób niedowidzących w Teatrze Maska

- REKLAMA -

W niedzielę, 7 października Teatr Maska zaprasza na spektakl “Najmniejszy Samolot Świata” w ramach 7. Festiwalu Kultura Bez Barier.

Poza festiwalem w repertuarze Teatru Maska na stronie http://www.teatrmaska.pl, w regularnej ofercie znajdują się spektakle dla osób niedowidzących, a także niedosłyszących.

“Najmniejszy Samolot Świata” to przedstawienie dla widzów od 4 lat Bohaterem naszej historii jest najmniejszy na świecie samolot. Jego koledzy – duże i trochę zarozumiałe samoloty – często dokuczają mu z tego powodu. Jeśli i Wam zdarzyło się usłyszeć, że jesteście zbyt mali, aby z kimś się bawić lub czymś zajmować, wiecie doskonale, że nie jest to przyjemne. Małemu samolotowi było bardzo przykro, kiedy od ciągle zajętych “bardzo ważnymi sprawami” kolegów słyszał, że taki mikrus do niczego się nie nadaje. Kiedy już prawie im uwierzył, że mały to znaczy nieważny, spotkał największego psa na świecie. I być może Was to zdziwi, ale okazało się, że to właśnie maleńki samolot może pomóc bardzo nieszczęśliwemu psu.

7. Festiwal Kultury Bez Barier organizują: Fundacja Kultury Bez Barier, Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, Teatr Ochoty, Bemowskie Centrum Kultury i Disney Polska.

Szczegóły spektaklu i program: Festiwal Kultura Bez Barier

Niedziela, 6 października, godz.16:30

bilety: teatrmaska.pl

 

- REKLAMA -