W niedzielę „Dzień bez samochodu” w Rzeszowie

- REKLAMA -
W związku z odbywającym się w dniach 16-22 września 2019 r. Europejskim Tygodniem Zrównoważonego Transportu informujemy, że w dniu 22 września br. (niedziela) w Rzeszowie zorganizowany zostanie „Dzień bez samochodu”. W tym dniu pasażerowie będą mogli korzystać z bezpłatnej komunikacji miejskiej na podstawie ważnego dowodu rejestracyjnego pojazdu, którego są właścicielami lub współwłaścicielami oraz dokumentu potwierdzającego tożsamość. Z darmowych przejazdów skorzystać można też za pomocą aplikacji firmy mPay, która organizuje akcję o nazwie „Bądź EKO”.

 

22.09.2019 r. (niedziela) – DZIEŃ BEZ SAMOCHODU, rozpocznie się kampanią informacyjną na 12 tablicach informacyjnych zmiennej treści. Będzie też konkurs na profilu Rzeszów – stolica innowacji na portalu społecznościowym Facebook.
Możliwość bezpłatnego korzystania z przejazdów autobusami komunikacji miejskiej w Rzeszowie za okazaniem ważnego dowodu rejestracyjnego samochodu przez jego właściciela lub współwłaściciela legitymującego się dokumentem potwierdzającym tożsamość.

Kolejna możliwość bezpłatnych przejazdów zrealizować można dzięki aplikacji na telefony komórkowe mPay, która jest jednym z oficjalnych kanałów sprzedaży biletów komunikacji miejskiej w Rzeszowie. Firma mPay organizuje akcję o nazwie „Bądź EKO i wybieraj mobilne bilety komunikacji miejskiej”, która przypomina pasażerom, że mobilne bilety i bezgotówkowe rozwiązania płatnicze to wygoda, ale i sposób na ochronę środowiska naturalnego. Ma ona również zachęcić kierowców do pozostawienia swoich aut na parkingach i wypróbowania podróży środkami komunikacji miejskiej.

Zasady akcji „Bądź EKO i wybieraj mobilne bilety komunikacji miejskiej”: każdy, kto pomiędzy 16 a 22 września 2019 r. zarejestruje się w mPay, będzie mógł skorzystać ze specjalnego kodu promocyjnego: EKO2019. Wpisanie go w aplikacji pozwoli na otrzymanie zasilenia konta mPay o wartości 5 zł. Uzyskane w ten sposób środki będzie można przeznaczyć na zakup biletów komunikacji miejskiej. Aplikację mPay można pobrać za darmo w sklepach Google Play oraz App Store.

- REKLAMA -